Aktuálnu polohu nastavíte kliknutím do mapy nižšie, alebo vyhľadaním mesta/obce tu:

Prihlásenie sa

alebo

ste zabudli heslo?

DETAIL AKCIE - EMTYDEE V KLUBE ZA RAMPAMI !! W/ DOMINIK GONO

Piatok - 02.03.2018
Obrazok ( plagat ) udalosti

Emtydee v KLUBE ZA RAMPAMI !! w/ Dominik Gono

Začiatok: 02.03.2018 21:00
Koniec: 03.03.2018 04:00

PopisEMTYDEE v KLUBE ZA RAMPAMI ! KEDY : 02.03.2018 ( 21:00 - 04:00 )KDE : Nové Mesto nad Váhom ( KLUB ZA RAMPAMI )EMTYDEESUPPORT : DOMINIK GONO 


 


Dámy a páni a všetci milovníci kvalitného klubového soundu, fakt s veľkou radosťou Vám chcem oznámiť že 2. marca 2018 sa v našom KLUBE ZA RAMPAMI predstaví Maťko Drga aka Emtydee ktorý aktuálne svojím špecifickým soundom bombarduje kluby po celom slovensku. Jeho projekt DARK ROOM si získal tisíce fanúšikov a cestujú za ním naozaj zo všetkých kútov Slovenska, preto prídi a vychutnaj si jeho hudobný príbeh v exkluzívnom 2 hodinovom sete. Viac info ohľadom akcie čoskoro !

Koncert / Párty / Elektronická hudba

Klub Za Rampami, Piešťanská 1189/29, Nové Mesto nad Váhom

ZOBRAZIŤ KLUB
Kultúrny priestor ZA RAMPAMI disponuje širokým zameraním. Vznikol v roku 2012 zásluhou mladých nekonvenčných ľudí, ktorí spojili svoje skúsenosti, nápady, prostriedky a vytvorili priestor, ktorý sa okrem  kvality vyznačuje aj flexibilitou, umožňujúcou širokú škálu podujatí. Koncerty, karnevaly, výstavy a podujatia rôzneho charakteru, či kultúrneho zamerania. Poskytuje možnosť prezentácie umelcov každého smeru, komerčných i nekomerčných. Klub je vybavený hudobnou technikou podľa štandardov, vyžadovaných hudobnými profesionálmi.

organizátor - Klub Za Rampami

zobraziť profil

Prehľad zúčastnených

zatiaľ nikto

Prehľad fotografov

zatiaľ nikto

Fotografie

fotogalérie

DISKUSIA / KOMENTÁRE

zatiaľ prázdna