Aktuálnu polohu nastavíte kliknutím do mapy nižšie, alebo vyhľadaním mesta/obce tu:
hľadanie ikona
Žiadny priatelia neboli nájdení

Prihlásenie sa

alebo

ste zabudli heslo?
Obrazok ( plagat ) udalosti

rampAGE

Začiatok: Sobota 27.01.2018 22:00 Koniec: 28.01.2018 06:00

Popis


Obrazok ( plagat ) udalosti

TECHNO / TECHHOUSE / MINIMAL night Je to tu! rampAGE Techno žúrka (a nielen) v tvojom meste nad Váhom. Tam, kde sa na ňu čakalo už hodne dlho a to v KLUB ZA RAMPAMI za spolupráce s Electronic DeliKWent. Na túto noc boli povolaní účinkujúci z rôznych častí západného slovenska za podpory domáceho zázemia.Nevšedným projektom s originálnym zvukopisom bude slovensko-rakúsky Disordered Kind v zloženíčasto bookovanej, žiadanej Leia Drex a rakúskeho dja, producenta FENEXa - Fnx. Trnavský kraj bude zastupovať už tradičnéa stabilné meno na scéne DJ CHUCKY/SK/. Oblasť záhoria zastreší skalický Jakob a Katy od Senice. Toto celé hrubopodčiarknu domáci Ondrey Landers a DOJKO.


 


A máš to! Riadny dôvod strávit noc na skutočnej techno party. DISORDERED KIND - (leia drex & fenex sk/at)CHUCKYJAKOB / KATYONDREY LANDERSDOJKO  poster by: Barbora -thnx

źáner

Koncert / Párty / Techno

Klub Za Rampami, Piešťanská 1189/29, Nové Mesto nad Váhom

ZOBRAZIŤ KLUB
Kultúrny priestor ZA RAMPAMI disponuje širokým zameraním. Vznikol v roku 2012 zásluhou mladých nekonvenčných ľudí, ktorí spojili svoje skúsenosti, nápady, prostriedky a vytvorili priestor, ktorý sa okrem  kvality vyznačuje aj flexibilitou, umožňujúcou širokú škálu podujatí. Koncerty, karnevaly, výstavy a podujatia rôzneho charakteru, či kultúrneho zamerania. Poskytuje možnosť prezentácie umelcov každého smeru, komerčných i nekomerčných. Klub je vybavený hudobnou technikou podľa štandardov, vyžadovaných hudobnými profesionálmi.

Organizátor - Klub Za Rampami

zobraziť profil


Prehľad zúčastnených

zatiaľ nikto

Prehľad fotografov

zatiaľ nikto


DISKUSIA

zatiaľ prázdna