Aktuálnu polohu nastavíte kliknutím do mapy nižšie, alebo vyhľadaním mesta/obce tu:

Prihlásenie sa

alebo

ste zabudli heslo?

DETAIL AKCIE - AC/TN + MACHINE HEAD

Piatok - 26.01.2018
Obrazok ( plagat ) udalosti

AC/TN + Machine HEAD

Začiatok: 26.01.2018 20:00
Koniec: 27.01.2018 02:00

Popis
20:00 Otvorenie klubu21:00 Machine Head22:00 AC/TN
support


MACHINE HEAD


trenčianska hudobná skupina - revival Deep Purple


 


Jozef ,,Iggy" Igaz - hammond, klávesy


Peter ,,Pedro" Rajninec - gitara


Štefan ,,Johan" Dobiaš - bass


Peter ,,Šunka" Šumichrast - solo vocal


Peter ,,Egreš" Vavro - drums


 


Skupina vznikla po predchádzajúcich ,,kortešačkách" a dohovoroch z iniciatívy Iggyho a Pedra na začiatku r. 2014. Postupne sa pridali Egreš, Johan a Šunka a 2.1.2014 bola oficiálne prvá skúška a o pár mesiacov na tradičnej akcii ,,Kapely starnú" premiéra.


Starne aj naša kapela, každý rok o päť rokov, dnes máme dokopy 305 + 5 + 5 + 5 + 5 ro(c)kov teda dokopy 3 2 5 .


Členovia kapely pôsobili v niekdajších trenčianskych kapelách Hattrick, TEX, Generácia, ,,W"-éčko, VÁHY, Fórum, Modifik, THC atď.


 


 


 


Trenčianska skupina AC/TN vznikla z iniciatívy troch muzikantov. Peter Žucha, Kubo Žucha a Dodo Šimun. Ich spoločné zanietenie pre túto svetovú legendu bolo tak silné, že sa rozhodli k rock'n'rollovej ikone čo najviac priblížiť a tak v roku 2012 vznikol Tribute AC/DC - AC / TN.


Na poste bicích, basy a sólovej gitary sa vystriedalo niekoľko členov no dnes tieto miesta patria Ivanovi Pavlíkovi na bicích, Ľubošovi Beďačovi na base a sólovú gitaru bravúrne ako Angus zastúpil Mário Gajarský. Setlist je zložený výlučne z najznámejších skladieb svetovej rockovej legendy AC / DC. Pravdepodobne ako jediný revival AC/DC na svete má AC/TN aj UNPLUGGED akustický program. Stretnúť, vidieť a zažiť ich môžte v rôznych rockových kluboch, festivaloch či na motozrazoch po celej republike, ale i za hranicami Slovenska, no ich zatiaľ najväčším úspechom bolo vystúpenie ako support hudobnej legendy NAZARETH.


vstup 6e

Koncert / Párty / Rock

Klub Za Rampami, Piešťanská 1189/29, Nové Mesto nad Váhom

ZOBRAZIŤ KLUB
Kultúrny priestor ZA RAMPAMI disponuje širokým zameraním. Vznikol v roku 2012 zásluhou mladých nekonvenčných ľudí, ktorí spojili svoje skúsenosti, nápady, prostriedky a vytvorili priestor, ktorý sa okrem  kvality vyznačuje aj flexibilitou, umožňujúcou širokú škálu podujatí. Koncerty, karnevaly, výstavy a podujatia rôzneho charakteru, či kultúrneho zamerania. Poskytuje možnosť prezentácie umelcov každého smeru, komerčných i nekomerčných. Klub je vybavený hudobnou technikou podľa štandardov, vyžadovaných hudobnými profesionálmi.

organizátor - Klub Za Rampami

zobraziť profil

Prehľad zúčastnených

Prehľad fotografov

Fotografie

fotogalérie
Ľuboš Kaššovic

DISKUSIA / KOMENTÁRE

zatiaľ prázdna