Aktuálnu polohu nastavíte kliknutím do mapy nižšie, alebo vyhľadaním mesta/obce tu:

Prihlásenie sa

alebo

ste zabudli heslo?

DETAIL AKCIE - BARDEBOKEM PREMIÉRA + PARTY

Piatok - 22.12.2017
Obrazok ( plagat ) udalosti

BardeBokem Premiéra + Party

Začiatok: 22.12.2017 20:00
Koniec: 23.12.2017 05:00

Popis
Srdečne vás šeckých pozývame do NMnV 22.12.2017, kedy sa uskutoční premiéra prvého slovenského bmx dvd s názvom Streetlife BardeBokem, spojená s naloženou hiphopovou party!


 


Streetlife Crew je svk-česká parta bmx riderov, ktorý spolu 3 roky cestovali naprieč 8mi krajinami a pozbierali obrovskú kopu záberov, ktorú budeš môcť pri tejto špeciálnej príležitosti uzreť pokope, v prvom SVK streetovom bmx DVD !!


 


Brány klubu sa pre vás otvoria už o 20h a hodinu na to bude nasledovať táto dlhoočakávaná premiéra! To ale z ďaleka nie je všetko, na svoje si prídu aj milovníci pouličnej hudby.


 


Z djov sa môžte tešiť na nášho Tristana, ktorý ti naloží najnovšie trapové bombingy,. Biiza z Piešťan ti zas dopraje aj kvalitný KF na tvoje prska a trio týchto krutoprísnych týpkov doplní najskúsenejší z nich, Lil Rowa z Prahy, ktorý je skutočným znalcom rapu a má v zásobe nekonečne veľa kvalitných oldschoolových ale aj dnešných trackov!


 


Nezabudli sme ani na interpretov a tými prvými sú chlapci z MPP aka Marock Pater PAT, ktorý ťa zaručene nenechajú kľudne postávať. PAT práve vydáva nový album, takže určite nebude núdza aj o najnovšie počiny z jeho dielne! Okrem tejto naloženej party zo Šale tu budeme mať aj zástupcu starej školy a tým nie je nikto iný než real og Afura z Brooklynu!


 


DJs:


Tristan (Ivanka)


Biiza (Piešťany)


Lil Rowa (Praha)


 


Interpreti:


MPP (Šaľa)


Afura (Brooklyn/NY)


 


Rozhodne si nenechaj ujsť túto naloženú ridersko - rapovú akcošku, ktora sa odohrá 22.12.2017 v Klube za Rampami! Celá crew sa extrémne teší na tento večer a dúfame, že prídete podporiť a hlavne sa s nami zabaviť do plných!!


 


Viac info o našom dvd BardeBokem nájdeš na


https://streetlifecrew.com/life-blog/bardebokem-info


 


Line up aj ostatné detaily sa dozvieš už čoskoro!


 


Lístky budú na predaj iba na mieste a jeden lupeň ťa vyjde na 10e.


 


Na mieste bude aj Streetlife stánok, kde budeš môcť uzrieť najnovšie kúsky, ktoré práve pre vás chystáme.


 


Vidíme sa bude ruka noha hore !!

Koncert / Párty / Electro

Klub Za Rampami, Piešťanská 1189/29, Nové Mesto nad Váhom

ZOBRAZIŤ KLUB
Kultúrny priestor ZA RAMPAMI disponuje širokým zameraním. Vznikol v roku 2012 zásluhou mladých nekonvenčných ľudí, ktorí spojili svoje skúsenosti, nápady, prostriedky a vytvorili priestor, ktorý sa okrem  kvality vyznačuje aj flexibilitou, umožňujúcou širokú škálu podujatí. Koncerty, karnevaly, výstavy a podujatia rôzneho charakteru, či kultúrneho zamerania. Poskytuje možnosť prezentácie umelcov každého smeru, komerčných i nekomerčných. Klub je vybavený hudobnou technikou podľa štandardov, vyžadovaných hudobnými profesionálmi.

organizátor - Klub Za Rampami

zobraziť profil

Prehľad zúčastnených

zatiaľ nikto

Prehľad fotografov

zatiaľ nikto

Fotografie

fotogalérie

DISKUSIA / KOMENTÁRE

zatiaľ prázdna