Your actual location can be set by clicking to map below or searching the city here:

Log in

alebo

forgotten password?

Don't have account?

Sign up

DETAIL AKCIE - INDIETRONICA @KC DUNAJ~

Piatok - 03.11.2017
Obrazok ( plagat ) udalosti

Indietronica @KC Dunaj~

03.11.2017 21:00 - 04.11.2017 04:00
KC Dunaj, Nedbalova 3, Bratislava - Staré Mesto
Koncert / Párty / Indie
Rozkolíšte s nami klubové vlny! Na vychytenej párty sa spojí kvalitná indie music s razantnosťou elektronickej hudby, ktoré dofarbia rôzne subžánre a kvalitná tancovačka je na svete! Nezmeškajte zážitkový koncert indie-rockovej kapely Max Bazowski a sety DJskej dvojice Diablo & Krto.

Max Bazowski
je vychádzajúci indie-rockový talent na našej hudobnej scéne. Pätica muzikantov tvorí originálny indie zvuk, ktorý je ovplyvnený pestrými hudobnými inšpiráciami každého z nich. Kapela Max Bazowski sa do povedomia verejnosti dostala cez Demovnicu_FM a najmä vďaka nominácii na cenu Objav roka na Radio_Head Awards. Fanúšikovia mohli jej energický koncert vidieť aj na festivale Pohoda či Grape.

Diablo & Krto (Indietronica residents)
je ostrieľaná dvojica DJov, ktorí ponúknu súčasné skladby s výberom najlepších trackov z minulosti. V ich setoch nájdete okrem 80s aj aktuálne žánre ako indie, glamour či electropop. Diablo & Krto majú bohaté zážitky z Depeche Mode parties ale aj z afterparties po koncertoch tejto kultovej skupiny.

3. 11. (piatok)
Štart: 21:00 hod.
Vstup: 5€

Partneri: Radio_FM, Dobré noviny, CITYLIFE.SK, kamdomesta, Interez, MUSIC ZONE, Bombing, Music4u.sk, Kultúra v Bratislave, in.ba, Metropola online
Organizátor nie je uvedený
Ste organizátorom, alebo poznáte organizátora?

Fotografie

fotogalérie
DISCUSSION / COMMENTS
empty yet