Your actual location can be set by clicking to map below or searching the city here:

Log in

alebo

forgotten password?

Don't have account?

Sign up

DETAIL AKCIE - HELL IN POPRAD - RIMFROST, NAZGHOR, WORMWOOD

Piatok - 03.11.2017
Obrazok ( plagat ) udalosti

Hell in Poprad - Rimfrost, Nazghor, Wormwood

03.11.2017 20:00 - 03.11.2017 23:00
Rock Fabric Pub, Podtatranská 7, Poprad
Koncert / Párty / Metalová hudba
RIMFROST - Black Metal ( SWE )
WORMWOOD - Black metal ( SWE )
NAZGHOR - Black Metal ( SWE

Vstupné / Entrance : 8 EURO

Poprad zažije hned zo začiatku novembra mrazivo pekelný večer pod názvom HELL IN POPRAD . Do Rock Fabric si to namieri 3 Novembra ( Piatok ) trojica švedskych Black metalovych kapiel.
Headlinerom bude mrazivá skvadra RIMFROST https://www.facebook.com/Rimfrostofficial/ . ktorá ma na svojom konte tri albumy , jeden mini album a niekoľko demáčov, z čoho posledný album z rovnomenným názvom RIMFROST vyšiel minulý rok .
Ako daľší nastúpia na bojisko albumovo veľmi aktívny NAZGHOR https://www.facebook.com/nazghorofficial/ . Kapela pochádza z mesta Uppsala a za svoju pomerne krátku karieru vydala už 6 albumov . Posledný album s názvom INFERNAL APHORISM im ide práve do vydania . Tešiť sa môžete na brutálne mrazivú show ,kde kapele okrem novinky predstaví aj staršie pecky .

Celý tento Black metalovy večer otvoria Stockholmský Melodic / Pagan Blackeri WORMWOOD https://www.facebook.com/WormwoodSWE/ . Kapela pôsobí na scéne pomerne krátko no už sa môže popíšiť svojim prvým albumom GHOSTLANDS : WOUNDS FROM A BLEEDING EARTH a mini albumom THE VOID : Stories from the whispering well s ktorých odznie aj vädčšina skladieb naživo.
Organizátor nie je uvedený
Ste organizátorom, alebo poznáte organizátora?

Fotografie

fotogalérie
DISCUSSION / COMMENTS
empty yet