Your actual location can be set by clicking to map below or searching the city here:

Log in

alebo

forgotten password?

Don't have account?

Sign up

DETAIL AKCIE - SEXUALITA

Piatok - 03.11.2017
Obrazok ( plagat ) udalosti

Sexualita

03.11.2017 16:30 - 03.11.2017 19:45
Mesto Zvolen, Zvolen, Zvolen
Stretnutia / Prednáška
Je sex len nutnosť po svadbe? Alebo niečo čo nám dáva neskutočnú silu a spojenie?
Sexualita je tabu o ktorom sa zvyčajne bavíme, keď je neskoro. Keď riešime neveru alebo rozvod. Sexualita je dôležitou súčasťou partnerského života i života každého z partnerov zvlášť.

Na tejto interaktívnej prednáške sa pozrieme na sexualitu trochu inak. Porozprávame sa o dôvodoch, prečo je dôležité túto tému otvoriť. Prečo je sexualita taká dôležitá pre mužov a čo prináša ženám. Podelím sa s Vami o vlastné zážitky ako vlastnú sexualitu prebudiť a priniesť do vzťahu nový rozmer. Ako sa vzájomne nájsť, spoločne rásť a akú rolu v naplnenom intímnom živote zohráva žena.


Zamyslíme sa nad tým, prečo je dôležité zaoberať sa touto témou. Ladiť sa na seba, v čase keď ešte obidvaja chceme. Pozrieme sa na dva druhy nevery, hormonálnu antikoncepciu, menštruačný cyklus, médiá a ich vplyv na intímny život. Na Vaše vlastné príbehy a skutočnú príčinu problémov v intímnom živote.
Tešíme sa na Vás,
Zuzka Hazuchová a Centrum Luna- nový začiatok.

‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️
Cena: 15€
Na prednášku je potrebné sa prihlásiť tu cez FB alebo na čísle 0918420441 a tým si svoje miesto rezervujete nakoľko je počet limitovaný. Za pochopenie ďakujeme.
Organizátor nie je uvedený
Ste organizátorom, alebo poznáte organizátora?

Fotografie

fotogalérie
DISCUSSION / COMMENTS
empty yet