Your actual location can be set by clicking to map below or searching the city here:

Log in

alebo

forgotten password?

Don't have account?

Sign up

DETAIL AKCIE - COUNTRY LINE DANCE

Štvrtok - 02.11.2017
Obrazok ( plagat ) udalosti

Country Line Dance

02.11.2017 18:00 - 28.12.2017 19:00
Fun Fabric, Kamenné pole 4557/12, Liptovský Mikuláš
Divadlo / Tanec
COUNTRY LINE DANCE
sú moderné americké tance, pri ktorých nepotrebujete tanečného partnera. Tancuje sa na modernú rytmickú country hudbu. Tanec sa skladá z tanečných krokov jednotlivých zostáv a tancuje sa v radách (vo formáciách) zložených zo samostatných (singl) tanečníkov. Tí potom ďalej vytvárajú tanečné formácie.
Tanec nie je náročný na fyzickú kondíciu, ktorú si ale postupne vypestujete. Jedná se o sólový tanec, preto k nemu nepotrebujete partnera alebo partnerku. Line Dance sa tancuje v radách/líniách. Line Dance môže tancovať úplne každý - deti, dospelí aj seniori.
NÁPLŇ TANEČNÝCH WORKSHOPOV
Na lekciách sa budeme učiť jednotlivé Line Dance choreografie. Začneme od najjednoduchších, až po zložitejšie. Každá choreografia je zložena z nenáročných krokových variácií. Pri tanci budeme chvíľami chodiť, chvíľkami si zadupkáme, poskočíme, čakajú nás otočky a polotočky a pod. Pri pravidelnom tancovaní získate skvelú kondičku. Ani nebudete vedieť ako v zápale tanca zapojíte každú časť svojho tela.
ČO BUDETE POTREBOVAŤ
Aby sme sa od prvej chvíle cítili ako v americkom country klube a aby sme si čím skôr vytvorili tú správnu country atmosféru, "povinnou" výbavou každého tanečníka je neodmysliteľný doplnok - kovbojský klobúk a šatka okolo krku. Tieto doplnky vieme aj zapožičať.
Odporúčame pohodlné oblečenie, džíny, tričko, alebo károvanú košeľu. Zvoľte si pohodlnú, najlepšie tanečnú obuv, môžete však tancovať aj v teniskách, alebo topánkami na nízkom širšom opätku. Dôležité je, aby mali svetlé podrážky (kvôli NEzašpineniu podlahy).
ODPORÚČAME
Prísť s dobrou náladou a chuťou rozpohybovať sa cez tanec. Country line dance je ideálny TYP na to, ako zhodiť pár kíl navyše. Pri chytľavých melódiách s dynamickou rytmikou si v zápale tance ani neuvedomíte, že vykonávate aerobný typ pohybu. Pravidelným tancovaním zároveň posilníte jednotlivé časti tela a po krátkom čase si vyformujete postavičku, ani neviete ako. A pri tom všetkom sa zároveň fantasticky zabavíme!!!
Na zábavách či diskotékach, keď spustíte kroky naučených choreografií, stanete sa hviezdou večierka, ktorú budú nasledovať aj ostatní ????

tancujeme s: Alexandra Milanová
cena: 3,50 € pri zakúpení permanentky
5 € jadnorazový vstup

info a prihlášky: http://jankasipekova.sk/fun-fabric/country/
Organizátor nie je uvedený
Ste organizátorom, alebo poznáte organizátora?

Fotografie

fotogalérie
DISCUSSION / COMMENTS
empty yet