Aktuálnu polohu nastavíte kliknutím do mapy nižšie, alebo vyhľadaním mesta/obce tu:

Prihlásenie sa

alebo

ste zabudli heslo?

DETAIL AKCIE - UTOPIAN BLUES II: EX YOU FEAT. ZSOLT SŐRÉS RS/HU

Sobota - 28.10.2017
Obrazok ( plagat ) udalosti

Utopian Blues II: Ex You feat. Zsolt Sőrés RS/HU

Začiatok: 28.10.2017 16:00
Koniec: 28.10.2017 18:00

Popis


Pokračovanie koncertného cyklu, v ktorom prenechávame priestor maďarskému experimentálnemu hudobníkovi a improvizátorovi Zsoltovi Sőrésovi, jednému z rezidentných umelcov v A4 vďaka podpore Medzinárodného vyšehradského fondu. Fokus na zaujímavú východoeurópsku hudbu pokračuje vystúpením s formáciou Ex You, ktoré založili v Novom Sade vo Vojvodine/Srbsku v roku 2014 hudobníci so vzťahom k voľnej improvizácii a k elektroakustickému experimentovaniu. Jeho členovia sú aktívni na miestnej improv, post-industrial a avangardnej scéne aj ako organizátori.

Milan Milojković (DIY electronics), László Lenkes (gitara, objekty), Filip Đurović (pozauna, perkusie), feat. Zsolt Sőrés (5-strunová viola, elektronika, objekty, hlas)

https://soundcloud.com/ahad

Rezidenčný pobyt Zsolta Sőrésa v A4 sa koná s podporou Medzinárodného vyšehradského fondu.

visegradfund.org
__________________________________________________________

Milan Milojković (DIY electronics), László Lenkes (guitar, objects), Filip Đurović (pozauna, percussions), feat. Zsolt Sőrés (5-string viola, electronics, objects, voice)

Continuing the concert cycle where we offer space to the Hungarian experimental musician and improvisator Zsolt Sőrés, one of A4s resident artists, thanks to the support of the International Visegrad Fund. Our focus on interesting Eastern European music continues with the performance of the Ex You formation, founded in Novi Sad, Vojvodina/Serbia in 2014 by musicians with a relationship to free improvisation and to electroacoustic experiments. Its members are active in the local improv, post-industrial and avant-garde scene, also as organizers.

voluntary entrance fee

Koncert / Párty / Akustický blues

A4 - nultý priestor, Karpatská 2, Bratislava - Staré Mesto

ZOBRAZIŤ KLUB

organizátor nie je uvedený

Ste organizátorom, alebo poznáte organizátora?

Prehľad zúčastnených

zatiaľ nikto

Prehľad fotografov

zatiaľ nikto

Fotografie

fotogalérie

DISKUSIA / KOMENTÁRE

zatiaľ prázdna