Your actual location can be set by clicking to map below or searching the city here:

Log in

alebo

forgotten password?

Don't have account?

Sign up

DETAIL AKCIE - YIN JÓGA MERIDIÁNY- TÉMA: OHEN, OSRDCOVNIK, SEXUALITA

Piatok - 27.10.2017
Obrazok ( plagat ) udalosti

Yin jóga meridiány- Téma: ohen, osrdcovnik, sexualita

27.10.2017 16:30 - 27.10.2017 18:30
Open Mind Centrum, Opavská 26, Bratislava - Rača
Športové podujatia / Yoga
Spoznajte jemnú jogu prepojenú s prístupom TČM - tradičnej čínskej medicíny a čikungom (strečové cvičenia na podporu funkčnosti orgánov: Makko-Ho, kultivácia toku energie: DO-IN) kde: Poriadne popreťahujete svoje svaly a šľachy, Skutočne uvoľníte zatuhnuté kĺby, Efektívne - no bezpečne sa zbavíte fasciálnej bolesti, Objavíte možno nové cesty získavania energie pre svoj život, nech to lepšie prúdi, Stanete sa sám sebe lekárom, keď je to už potrebné a najmä dáte na prevenciu a rovnováhu.

Cvičenia sú fyzicky pomerne nenáročné, no účinné. Preberieme zostavy, z ktorých si môžete vyberať cviky podľa vašich momentálnych potreby, ročných / životných období. Cez dychové a čikungové cvičenia kultivujeme toky energie prúdiace meridiánovými dráhami, výsledkom je zharmonizovanie, vitalita, "odblokovanie", chuť žiť život plnšie na všetkých úrovniach.. Zažijeme aj relaxáciu tela či oživenie energie cez osvojenie si automasáže v štýle terapie shiatsu a akupresúry. Používam názorné pomôcky (modely častí ľudského tela s akupunktúrnymi dráhami, anatomické mapy, masážne a akupresúrne nástroje, obrázky..) Dám aj oporúčania k stravovaniu štýle makrobiotiky a očistným technikám, detoxikácii.

Referencie a info: www.a-tka.webnode.sk/meridianova-joga

LEKTORKA:
Mgr. Andrea Tkáčová - Absolvovala kurz hatha jogy (India 2013), shiatsu a kraniosakrálnej terapie a i. InFormácie z výcvikov, kurzov, sústredení, stretnutí (SR, ČR, India, Čína), kníh, skrípt a videí prináša ochotne na hodiny a (záujemcom aj do študijných materiálov). Vedomosti na mentálnej úrovni však nie sú až tak dôležité: človek (duša v tele) potrebuje totiž zážitok v realite, teda priamo cez telo. Preto ich sprostredkúva ľuďom pretavené tak, aby navnímali svoje pocity. - Až pochopenie cez vlastný zážitok môže priniesť uvedomenie a prípadne potom zmeny, t. j. vedieť a môcť sa pozrieť na veci z iného uhlu pohľadu ako doposiaľ a reálne robiť veci ináč. Andrea vytvára bezpečný a príjemný priestor kruhu pre spoločné zdieľanie poznania, obohacuje o bohaté skúsenosti z vlastnej praxe. Pozýva Vás k príležitosti rásť do Vedomia a väčšej slobode na všetkých úrovniach.

http://a-tka.webnode.sk/o-mne/,

Kedy: 15.9., 22.9., 6.10., 13.10., 20.10., 27.10., 3.11., 10.11., 17.11., 24.11., 1.12., 8.12. 2017
Organizátor nie je uvedený
Ste organizátorom, alebo poznáte organizátora?

Fotografie

fotogalérie
DISCUSSION / COMMENTS
empty yet