Your actual location can be set by clicking to map below or searching the city here:

Log in

alebo

forgotten password?

Don't have account?

Sign up

DETAIL AKCIE - POKÉMON CRIMSON INVASION PRERELEASE 3

Sobota - 28.10.2017
Obrazok ( plagat ) udalosti

Pokémon Crimson Invasion Prerelease 3

28.10.2017 10:30 - 28.10.2017 15:00
Máme radi spoločenské hry | iHRYsko.sk , Trenčianska 47, Bratislava - Rača
Ostatné / Pre deti
Po troch mesiacoch máme zase Pokémonový “sviatok“...a to prerelease novej edície. Tentokrát objavíme nových mimozemských Pokémonov, takzvaných Ultra Beastov.

A čo to vlastne ten prerelease je?
Možnosť, ako si skúsiť novú edíciu týždne predtým, ako sa dostane do obchodov. Prvý krát si pozrieme nové kartičky a to ešte naozaj zábavným spôsobom. Nie je to totiž iba o otváraní nových boostrov, ale hneď si s nimi aj zahráme. Každý hráč dostane krabičku, v ktorej sú 4 boostre, špeciálna promo kartička a 22 kartový predpripravený balíček. Ten doplníte kartami zo svojich boostrov, pridáte energie a spravíte 40 kartový balík s ktorým budete bojovať v turnaji. Ak sa bojíte, že nebudete vedieť poskladať balíček, nemusíte. Naši Pokémonoví profesori sa o vás postarajú. Pomôžu vám poskladať balíček, vysvetlia čo kartičky robia a vám stačí už iba využiť vaše trénerské schopnosti na porazenie súpera. No a po odohraní turnaja dostane každý účastník ešte ďalšie 3 boostre, ktoré si môže otvoriť a máme pripravené aj naozaj pekné ceny pre najlepších...

Bude sa hrať na 4 odmeny a na 2 víťazné hry. Navyše budú odmenení najlepší traja hráči v každej vekovej kategórii. Druhý a tretí hráč v poradí v každej kategórii získa ešte 2 ďalšie boostre po odohratí turnaja a pre víťazov každej kategórie máme pripravenú špeciálnu cenu. Rozdelia si totiž dve STAFF kartičky a Pikachu obaly/krabičku z Japonska! (na každom evente bude v cenách teda jedna krabička/obaly z Japonska)

Tešíme sa na vašu účasť ????

Formát: Sealed Deck
Štartovné: 24€
Registrácia: 9:30 – 10:30
Štart turnaja: 10:30
Organizátor nie je uvedený
Ste organizátorom, alebo poznáte organizátora?

Fotografie

fotogalérie
DISCUSSION / COMMENTS
empty yet