Your actual location can be set by clicking to map below or searching the city here:

Log in

alebo

forgotten password?

Don't have account?

Sign up

DETAIL AKCIE - VÝSTAVA AUDIO, VIDEO, DOMÁCE KINO 2017

Sobota - 28.10.2017
Obrazok ( plagat ) udalosti

Výstava Audio, Video, Domáce kino 2017

28.10.2017 10:00 - 29.10.2017 20:00
Crowne Plaza, Hodžovo Námestie 2, Bratislava - Staré Mesto
Výstava / Tematická
Sadnite si, zavrite si oči a počúvajte. Zažite zimomriavky na vlastnej koži. Zvuk ako v koncertnej sále. To je výstava Audio, Video, Domáce kino 2017. Naši vystavovatelia Vám s láskou predvedú len to najlepšie zo sveta hifi a špičkovej spotrebnej elektroniky. V každej cenovej kategórii si budete môcť vyskúšať a vypočuť stereo zostavy od svetových výrobcov. Prineste si so sebou svoje hudobné zbierky a vypočujte si ich na týchto vystavených zostavách. Nechajte sa inšpirovať.

Počas 2 dní Vám ponúkame možnosť spoznať fascinujúci svet zábavnej elektroniky. V každej cenovej kategórii Vám naši vystavovatelia radi predvedú rôzne zariadenia na prehrávanie hudby - streaming, cd/sacd prehrávače, gramofóny, zosilňovače, slúchadlá, reproduktory, systémy domáceho kina, rôzne gadgety a príslušenstvo.

Na výstave bude mať svoje miesto aj predaj LP platní. Pre skôr narodených bude na výstave aj prezentácia značky TESLA “muzeum”.

Výstava Audio, Video, Domáce kino sa bude konať 28. – 29. októbra 2017, v hoteli Crowne Plaza Bratislava a Falkensteiner Hotel Bratislava, od 10.00 do 18.00 h.
Vstupenky sú v predaji iba na výstave, v oboch hoteloch a sú zlosovateľné!
Denné vstupné: 5€
Zľavnené denné vstupné (študenti, ZŤP, dôchodcovia): 3€
Medzi oboma hotelmi bude zabezpečená bezplatná kyvadlová doprava vozidlami BMW i3, ktoré zabezpečí spoločnosť Group M - objavte svet BMW.

Oplatí sa prísť a vychutnať si výnimočnú atmosféru.
Viacej info na www.audiovideokino.sk
Organizátor nie je uvedený
Ste organizátorom, alebo poznáte organizátora?

Fotografie

fotogalérie
DISCUSSION / COMMENTS
empty yet