Your actual location can be set by clicking to map below or searching the city here:

Log in

alebo

forgotten password?

Don't have account?

Sign up

DETAIL AKCIE - HUDBA SVETA @KC DUNAJ~

Piatok - 27.10.2017
Obrazok ( plagat ) udalosti

Hudba sveta @KC Dunaj~

27.10.2017 21:00 - 28.10.2017 04:00
KC Dunaj, Nedbalova 3, Bratislava - Staré Mesto
Koncert / Párty / Multižánrová
Hudobná všehochuť okorenená temperamentom diaľok aj teplom domáceho folkóru! Zahryznite sa do chytľavých rytmov, ktoré na pódiu vo svižnom tempe predvedie kapela Rusín Čendeš Orchestra a ktoré budú roztáčať DJi Le Petit Nicolas a Julah.

Rusín Čendeš Orchestra
je veselá a energická kapela z Banskej Bystrice, ktorá mieša rusínsky, slovenský, rómsky a balkánsky folklór s klasickou hudbou, argentínskym tangom, popom či jazzom. Za touto pestrou zmesou muziky stojí myšlienka mladých hudobníkov interpretovať rusínsky folklór netradičným spôsobom. Výsledkom je hudba plná prvkov ľudovej, klasickej a populárnej hudby, balkánskych rytmov či jazzových prvkov, ktorá vás prinúti tancovať a zabávať sa. Kapela má na konte debutový album Best Of.

Le Petit Nicolas (CZ)
je DJ z metropoly Českej republiky, ktorý vo svojich setoch vytvára chytľavé fúzie balkánskych melódií a iných motívov world music s elektronickou hudbou.

DJ Julah
je perkusionista ethno bandy Capre, DJ a občasný producent. Ako DJ balkánskych žúrok má najradšej južanskú "všehochuť", ktorej základom je balkan beat, gypsy sound, španielska a juhoamerická muzika.

27. 10. (piatok)
Štart: 21:00 hod.
Vstup: 5€

Partneri: Radio_FM, Dobré noviny, CITYLIFE.SK, kamdomesta, Interez, MUSIC ZONE, Bombing, Music4u.sk, Kultúra v Bratislave, in.ba, Metropola online
Organizátor nie je uvedený
Ste organizátorom, alebo poznáte organizátora?

Fotografie

fotogalérie
DISCUSSION / COMMENTS
empty yet