Your actual location can be set by clicking to map below or searching the city here:

Log in

alebo

forgotten password?

Don't have account?

Sign up

DETAIL AKCIE - SETKÁNÍ BYTOSTÍ NA LOVINKE TROCHU JINAK POD VEDENIM JIRIHO HAJKA

Piatok - 27.10.2017
Obrazok ( plagat ) udalosti

Setkání bytostí na Lovinke trochu jinak pod vedenim Jiriho Hajka

27.10.2017 18:00 - 29.10.2017 00:00
Lovinka, Cinobana, Cinobaňa
Stretnutia / Prednáška
Srdečně vás zvu na společné setkání na Lovinku ve dnech 27.10.-29.10.2017,při kterém se budeme rozpomínat,odkud jsme přišly,proč jsme tady,kdo jsme, jak neočekávat a nejen to.A začneme hned.

Co budeme dělat- V průběhu setkání budeme promítat 4 filmy.Budeme provádět aktivní i klidové meditace se zdůrazněním uvědomování si toho,co děláme.Budeme pracovat s dechem,tělem a myslí.Budeme pokládat otázky a odpovídat.Budeme provádět výklad snů.Budeme provádět Osho dynamické meditace,kundaliny meditace,dýchání do čaker.Budeme odpočívat,ale i aktivně pracovat.Budeme společně hrát,bubnovat,tančit i zpívat a přitom sebe si uvědomovat……nástroje s sebou.

O jaké filmy,meditace se bude jednat ,se dozvíte po společném losování před zahájením programu.Budeme losovat čísla a pod každým číslem bude daný film,nejvyšší počet stejných čísel určí,jaký film se v daný čas promítání bude promítat.Tímto způsobem budeme společně rozhodovat,jaký typ ranní OSHO dynamické meditace bude probíhat.Budeme se rozpomínat na to,jak umíme přijímat to,co je, namísto toho,co bychom chtěli.Co znamená přijímat vysvětlím na setkání.

Filmy které se budou promítat jsou na velmi vysoké úrovni zasazené do současné doby,určené pro duchovní růst každé hledající bytosti.Při promítání budu určité pasáže hlouběji objasňovat a současně se budeme rozpomínat,jak si sami sebe uvědomovat v tom co děláme,tady konkrétně při dívání se na televizi,neb když dokážeš pozorovat sám(a) sebe v činnosti,potom hravě dokážeš reagovat co nejpřirozeněji a nejčistěji v jakékoliv jiné činnosti.Je velmi důležité si plně uvědomovat co děláš.Když to dokážeš,potom jsi se stal(a) pozorovatelem veškerého dění v ději.Stal(a) jsi se divákem(pozorovatelem),ne hercem.Většina dnešních diváků kteří si neuvědomují sebe v činnosti jsou vlastně herci,neb se nechají vtáhnout do děje,ztotožní se s hercem a pak s ním jeho vlastní životní děj zmítá a neví jak reagovat,neví co udělat,neví jak se vypořádat s minulostí,se strachy,s traumaty aj.Budeme se hodně věnovat tomuto pozorování sebe sama s obracením pozornosti do svého nitra.

KEDY A KDE

Začneme v pátek 27.10 v 18h v centre Lovinka pri Cinobani, úvodním slovem,losováním,promítáním a skončíme v neděli ve12h rozloučením.Další začátky akcí si budeme upřesňovat v průběhu,je to setkání bez očekávání,nečekejte prosím přesný harmonogram v kolik a co bude probíhat,pojedeme spontáně.Je to víkend překvapení.Ti z vás,kteří se chcete zúčastnit,přijďte prosím na zahájení včas,neb filmy stojí opravdu za to a mnohé vám můžou na vaší cestě objasnit.

To,že je tady něco napsané,ještě neznamená,že to tak bude,vše může být úplně jinak-pokud nebudeš očekávat,potom nebudeš zklamaná(ý).

Nejde o to,co kdo řekne,nejde o to,co kdo udělá,nejde o to,co se ti v životě přihodí,ale jde o to,jak a s jakou energií zareaguješ na to,co kdo řekne,udělá a nebo se ti v životě přihodí.Tvá reakce nabitá určitou energií kterou v danou chvíli reaguješ,rozhoduje o tom,jak se bude odvíjet dál tvůj život.Tvá reakce je současně tvou akcí.Tak,jak budeš reagovat na cokoliv ve svém životě,podle toho také budeš sklízet.Vždy jde o energii s kterou reaguješ a tato energie se šíří dál.
Pokud tě akce zaujala,nehodnoť,nesuď,nekalkuluj a přijď-Všichni jste srdečně zváni.

MIESTO :

Centrum Lovinka, na laze pri obci Cinobaňa, v nádhernom prírodnom prostredí – úplne ideálnom pre takúto akciu. Bližšie informácie o tom, ako sa sem presne dostať a viac o našom mieste nájdete nahttp://lovinka.sk/kontakt/

STRAVOVANIE

Jídlo s sebou,po celou dobu trvání uděláme společné stravování.
K dispozicii su plne vybavene kychynky so sporakmi atd.

UBYTOVANIE

Spi sa v 2 a 5 postelovych izbach v samostatnych chatkach. K dispozicii su plne vybavene kuchyne, spolocne socialne zariadenia, kuri sa v krboch.

Spi sa na posteliach, na spanie je potrebne si priniest vlastny spacak, alebo je moznost si na mieste za poplatok pozicat periny a vankuse.

CO SO SEBOU :

Na meditace neprůhledné šátky přes oči.
Prineste si prezuvky ako aj oblecenie aj do chladnejsieho pocasia

CENA :

Cena za ubytování,energie a užívání prostor je stanovena ako dobrovolny prispevok ( odporucana vyska okolo 30 eur )

Program pod vedením Jiřího Hájka je příspěvek dobrovolný,napřed prožijte a potom se rozhodněte.

REGISTRÁCIA :

Pokiaľ sa chcete zúčastniť tejto akcie, tak sa registrujte u Tinky Hegyiovej na email : thegyiova@gmail.com alebo volajte na tel. 0907 407 519

DOLEZITE, pokial sa registrujete a nemozete sa zucastnt, DAJTE NAM O TOM VEDIET, aby sme uvolnili Vase miesto dalsim ludom.
Organizátor nie je uvedený
Ste organizátorom, alebo poznáte organizátora?

Fotografie

fotogalérie
DISCUSSION / COMMENTS
empty yet