Your actual location can be set by clicking to map below or searching the city here:

Log in

alebo

forgotten password?

Don't have account?

Sign up

DETAIL AKCIE - EMOCIONÁLNE VZORCE S DANIELOM WEISSOM

Piatok - 27.10.2017
Obrazok ( plagat ) udalosti

Emocionálne vzorce s Danielom Weissom

27.10.2017 18:00 - 27.10.2017 21:00
Yoga House Bratislava, Panenská 33, Bratislava - Rača
Stretnutia / <none>
Keď sa cítime dobre, ide nám všetko ľahšie. Ľahšie zvládame nástrahy života, inak ich vnímame, nad negatívnymi vecami mávneme rukou a ideme ďalej. Ale máme aj momenty, keď sa necítíme najlepšie a aj maličkosti nás vedia vyviesť z miery.

Pokiaľ prežívame pozitívne emócie väčšinu času, hovoríme, že sme šťastní. Nie každý to však vie a nie vždy to ide. Niekto je stále dobre naladený a niekto práve naopak - znudený, znechutený, otrávený a každý sa im radšej vyhne. Zamysleli ste sa niekedy nad tým prečo to tak je?

A to je cieľom tohoto workshopu. Naučiť sa pochopiť ako si emócie vytvárame, prebrať zodpovednosť za to, ako sa citíme a nasmerovať svoje emócie k tým pozitívnym. Zistíte, ako prežívať príjemné emócie častejšie a tie nepríjemné menej často.

Okrem príjemného pocitu a porozumenia však získate nástroj, ktorý môžete začať využívať ihneď vo svojom osobnom alebo aj pracovnom živote a ako bonus pomôcť ľuďom, na ktorých Vám najviac záleží.

Bližšie sa zameriame na:
• Ako si vytvárame svoje emócie.
• Prečo si vytvárame tieto konkrétne emócie.
• Bližšie sa zameriame na pocity strachu, odmietnutia a upúšťanie od negatívnych emócii, ktorých výsledkom je sabotáž samých seba.
• Praktické uplatnenie vo svojom živote.

====
KDE: Yoga House Bratislava
KEDY: 27. október, 18:00 - 21:00
LEKTOR : Daniel Weiss
CENA: 15 Eur
REGISTRÁCIA: https://goo.gl/forms/vnnyx47pwClzKjnI3
====

DANIEL WEISS
je kouč, nadšenec osobného rozvoja a v neposlednej rade človek.
Ako mladý si rýchlo uvedomil, že cesta k šťastnému a naplnenému životu nie je čisto náhodná. Tam sa začala jeho cesta skúmania samého seba, ktorá neskôr prešla k štúdiu strategickej intervencie a koučingu.
Počas štúdia sa naučil mnoho nových stratégií a nástrojov, ktorými dnes pomáha sebe a ostatným ľuďom prekonávať mentálne problémy a zábrany, aby tiež mohli žiť naplnený život bez ohľadu na externé okolnosti.
To však bol stále len začiatok jeho cesty, ktorá nemá konečný cieľ. V súčasnosti sa zameriava hlavne na analýzu pocitov, introspektívu a psychológiu rozhodovania sa, aby mohol priniesť vytúžené zmeny do života jeho klientov.

Strategická intervencia je škola koučingu založená Tonym Robbinson a Cloe Madanes. Združuje tie najefektívnejšie postupy z oblasti psychológie, terapie, rodinnej terapie, psychológie ľudských potrieb, neurolingvistiky, strategických štúdií a ďalších oblastí.
Cieľom je týmito postupmi asistovať ludom k dosiahnutiu ich cieľov, pričom sa kladie dôraz na naplnenie základnych ľudských potrieb.
Organizátor nie je uvedený
Ste organizátorom, alebo poznáte organizátora?

Fotografie

fotogalérie
DISCUSSION / COMMENTS
empty yet