Your actual location can be set by clicking to map below or searching the city here:

Log in

alebo

forgotten password?

Don't have account?

Sign up

DETAIL AKCIE - GREEN CARPET V AUPARKU

Štvrtok - 26.10.2017
Obrazok ( plagat ) udalosti

Green carpet v Auparku

26.10.2017 10:00 - 28.10.2017 21:00
Aupark Shopping center, Einsteinova Aupark/18, Bratislava - Rača
Ostatné / Módna prehliadka
Možno patríte medzi tých šťastných, ktorí stáli v jeho blízkosti, ba dokonca sa po ňom prešli – po červenom koberci plnom hviezd. Ale stáli ste už na zelenom? Vyskúšajte to u nás, počas 26. až 28. októbra, venovaného udržateľnej móde a podujatiu Green carpet.
Každý deň iný „green“ program

Koniec októbra bude v našom módnom hľadáčiku patriť stále aktuálnejšie téme udržateľnej módy.

Prvý deň podujatia, štvrtok 26. októbra, bude patriť bazáru, ktorý pre nás zorganizuje populárne Nosené. Ak máte doma v skrini oblečenie, na ktoré sadá prach, prineste ho k nám a prispejte tak k udržateľnosti svojím dielom. Prosíme o nosenie max 10 kusov oblečenia. Odnesiete si nielen skvelý pocit, ale aj dobré nápady. K dispozícii budú v daný deň aj workshopy pre deti aj dospelých, rovnako na tému recyklovanej módy, ktoré pobežia od 12:00 hod do 17:00 hod.

Piatkový podvečer bude zase patriť odbornej diskusii s renomovanými odborníkmi, v rámci v rámci Fashion talk. Navštívte priestory KUBU o 18:30 hod, stretnete u nás odborníkov na danú tému a zažijete pravú „fashion diskusiu“.

Počas všetkých troch dní vám zároveň prinesieme výstavu dizajnérov spojených pod názvom Green C arpet, ktorí sa predstavia i počas podujatia Fashion LIVE! v Starej tržnici. Časť kolekcií od Nosené, Maji Božovič či BARTINKI si tak bude možné vychutnať aj u nás v centrálnej zóne spolu s krásnou zelenou fotostenou.

Nezabudnite sledovať aj náš Facebook Aupark Shopping Center a Instagram.
Organizátor nie je uvedený
Ste organizátorom, alebo poznáte organizátora?

Fotografie

fotogalérie
DISCUSSION / COMMENTS
empty yet