Your actual location can be set by clicking to map below or searching the city here:

Log in

alebo

forgotten password?

Don't have account?

Sign up

DETAIL AKCIE - TALKSHOW PIATECEZDEVIATE: FENOMÉN ŽENSKÉHO PODNIKANIA

Streda - 25.10.2017
Obrazok ( plagat ) udalosti

Talkshow Piatecezdeviate: Fenomén ženského podnikania

25.10.2017 19:00 - 25.10.2017 20:30
SATORI STAGE, Mickiewiczova 9, Bratislava - Rača
Stretnutia / Talkshow
PIETECEZDEVIATE je ilustrovaná talkshow , kde vás každý mesiac čaká jedna téma, traja hostia, ilustrácia, Eliška a vy diváci.
Prečo ilustrovaná ? Lebo moja kamarátka a skvelá výtvarníčka Noémi Kolčáková-Szakállová prišla s originálnym nápadom a (pre mňa) výzvou spojiť moje rozprávanie s jej ilustrovaním. A tak my nebudeme mať v talkshow hudobníka, ale výtvarníčku Noémi, ktorá bude počas celej talkshow ilustrovať, tak ako ju bude téma inšpirovať a ilustrácia bude rásť priamo na scéne pred vašimi očami...
Prvú časť máme za sebou, v druhej už vieme do čoho ideme a okrem toho že sa pripravujeme, už sa nevieme dočkať, kedy v kalendári uvidíme dátum 25.10. 2017 a o 19.00 poviem: "Vitajte v Satori Stage v talkshow PIATECEZDEVIATE!"

Aká bude téma 2.časti našej talkshow PIATECEZDEVIATE?
TÉMA : FENOMÉN ŽENSKÉHO PODNIKANIA

Druhá časť talkshow PIATECEZDEVIATE bude o ženách v tom... Nie však v „očakávaní“, ale v podnikaní. Téma je aktuálna, lebo podnikanie sa u žien teší stále väčšej popularite, bez ohľadu na vek, vzdelanie, či je žena na materskej, alebo zamestnaná. Dokonca mám v poslednom období pocit, akoby sa blížil čas, keď už ženy budú iba podnikať. A tie, ktoré ešte náhodou nerozbehli svoj biznis, majú svoj nápad, behajú po workshopoch, hľadajú investora, pri tých je len otázkou času kedy svoje podnikanie naštartujú. Okrem faktu, že počet žien - podnikateliek na Slovensku stále narastá, treba povedať, že to už nie sú iba obchodíky, kaviarničky, škôlky, obchody s hanmade vecičkami či eshopy s oblečením... V talkshow sa okrem iného budeme rozprávať aj o tom, čo je pre nich na podnikaní lákavé, aké to má výhody, ale aj nevýhody, a prečo si podnikanie stále častejšie volia ženy, ako alternatívu ku kariére v zamestnaní. Zistíme prečo ich to baví a možno si aj zodpovieme na otázku či vôbec existuje ženské podnikanie. O tom všetkom sa budem rozprávať s hosťkami - módnou návrhárkou Michaelou Ľuptákovou, majiteľkami pekárne Fertucha a riaditeľkou súťaže Podnikateľka Slovenska, Luciou Veselskou a samozrejme všetko to bude inšpiráciou pre Noémi Kolčákovú-Szakállovú, ktorá bude počas talkshow ilustrovať.

Kde: ako vždy v Satori Stage , Miczkiewičova, Bratislava
Kedy: 25.10. 2017, 19.00-20.30

Vstup voľný
Organizátor nie je uvedený
Ste organizátorom, alebo poznáte organizátora?

Fotografie

fotogalérie
DISCUSSION / COMMENTS
empty yet