Your actual location can be set by clicking to map below or searching the city here:

Log in

alebo

forgotten password?

Don't have account?

Sign up

DETAIL AKCIE - KONŠTELÁCIE

Streda - 25.10.2017
Obrazok ( plagat ) udalosti

Konštelácie

25.10.2017 17:00 - 25.10.2017 19:00
Mesto Zvolen, Zvolen, Zvolen
Stretnutia / <none>
❣️Milí priatelia❣️


Opäť sa budú u nás v Lune konať konštelácie pod vedením Jany Čiliakovej srdečne Vás všetkých pozývame príďte sa pozrieť na svoj život z iného uhla pohladu ako ste zvyknutí. Môžete si vystavať svoju konšteláciu (systém rodinný, pracovný, zdravotný...) alebo budete aktívnym účastníkom. Konštelácia a rola v ktorej sa ocitáme nie je náhodná a môže mať pre Vás cennú informáciu.

Náš život si tvoríme samy. Vzťahmi, aké žijeme. Čo tak začať ho tvoriť vedome? Techník uvedomenia si seba samého napríklad v rámci rodiny, priateľov, práce je veľa. Jednou z nich sú konštelácie.
Tak Vás pozývame, príďte ku nám do bezpečného, príjemného prostredia zažiť to na vlastnej koži, keďže túto metódu je potreba zažiť, pretože je naozaj ťažko opísateľná. Počas stretnutia si účastníci môžu postaviť vlastnú konšteláciu, alebo byť účastníkmi konštelácie niekoho iného. Oba prípady bývajú veľmi prínosné, nakoľko v tej ktorej konštelácii sa neocitáme náhodou...

O KONŠTELÁCIÁCH

Konštelácie sú emocionálne - zážitková metóda. Odhaľujú sa pri nich hlboké prepojenia a a skryté zápletky systému (rodiny, rodu, kolektívu, skupiny), ku ktorým klasická psychoterapia prístup nemá. Ide o obľúbenú, osvedčenú metódu, ktorá nás zavedie do samotného centra problému. Konštelácia jasne odhaľuje, kde sa nachádza príčina našej bolesti. Všetko, čo môžeme chápať ako systém, môžeme aj konštelovať. Sme súčasťou rôznych systémov, či už sme si toho vedomí, alebo nie. Tým najzákladnejším je rodina. Metóda systémových konštelácií spočíva v rozostavení svojho rodinného systému a vzápätí odkrýva vzťahy a väzby, ktoré na členov rodiny môžu pôsobiť celé generácie. Odkrývajú sa skryté dynamiky, ktoré spájajú jednotlivca s jeho systémom, ako keď si predstavíme pavučinku – každé vlákno – väzba s niekým. Odkrývajú sa veci uložené hlboko v nevedomí, ktoré nie sme schopní vidieť bežným spôsobom, pôsobí na nás pamäť rodu, dokonca aj sila tých, ktorých sme v rode nikdy nepoznali, nestretli. Po rozostavení konštelácie zúčastnení preciťujú, ako sa na povrch vyplavujú potlačené obsahy, zamlčané a doteraz nevidené. Pomocou preciťovania týchto obsahov sa nám ponúka možnosť úprimne vidieť a poznať realitu svojho vlastného života a ostatných členov rodiny alebo iného celku, ktorý sme schopní chápať ako systém. Rodinnné konštelácie Vám pomôžu porozumieť širokým vplyvom, ktoré na nás pôsobia. Za ich pomoci precítite a zmeníte pohľad na svoj život a vzťahy ku svojim blízkym. Príďte sa presvedčiť, všetci ste vítaní!

KLIENTI KONŠTELÁCIÍ sú ľudia, ktorí:

• riešia vzťahové problémy (partnerské, rodinné)
• riešia finančné problémy
• vnímajú, že im v pocite pohody a slobody bráni niečo utajené, skryté
• túžia po naplnených, harmonických vzťahoch so svojimi partnermi, deťmi, rodičmi,
• preberajú osudy iných rodinných príslušníkov
❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️
Zhlboka sa nadýchni.

Toto je Tvoja druhá šanca.
My všetci prichádzame a odchádzame ako vlny v mori.
Každý so svojou vlastnou zodpovednosťou-
zanechať tento svet krajší,
než sme ho našli.
Tvoje srdce šepká:
Zmier sa s cudzincom vo svojom vnútri
A ty vieš, že srdce nikdy neklame...
(z piesne Druhá šanca )
❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️

Cena: 10 e/ vstup, ak chcem byť aktívny účastník, 30€ - pokiaľ si staviam svoju vlastnú tému, vlastnú konšteláciu.
‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️
❣️Na konštelácie je potrebné sa záväzne prihlásiť tu na FB alebo na čísle 0918420441 nakoľko počet je limitovaný.❣️
Ďakujeme za pochopenie ????
‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️
Organizátor nie je uvedený
Ste organizátorom, alebo poznáte organizátora?

Fotografie

fotogalérie
DISCUSSION / COMMENTS
empty yet