Your actual location can be set by clicking to map below or searching the city here:

Log in

alebo

forgotten password?

Don't have account?

Sign up

DETAIL AKCIE - ČAJ O ŠTVRTEJ V MÚZEU

Streda - 25.10.2017
Obrazok ( plagat ) udalosti

Čaj o štvrtej v múzeu

25.10.2017 16:00 - 25.10.2017 18:00
Zámok Bojnice, Bojnice, Bojnice
Stretnutia / Zraz
Slovenské národné múzeum - Múzeum Bojnice v rámci mesiaca úcty k starším aj tento rok pripravilo podnetné posedenia pri šálke čaju doplnené o prehliadku zaujímavých častí zámku a diskusie na zaujímavé témy.

Múzeum pripravilo pre skôr narodených návštevníkov okrem ochutnávky lahodného čaju aj prehliadku exkluzívnych reprezentačných priestorov zámockého apartmánu. Návštevníci si budú mať možnosť prezrieť dve spálne – secesnú a neorenesančnú, tri salóny – modrý salón, ružový rokokový salón a zlatý rokokový salón, ako aj dve luxusné kúpeľne. Priestory apartmánu sú zariadené v dobovom štýle – historickým nábytkom, obrazmi starých majstrov a vhodne zvolenými doplnkami. Interiéry nie sú súčasťou prehliadkovej trasy, sú využívané na slávnostné príležitosti, obchodné rokovania, zásnuby a dôverné rozhovory.

Stretnutia pri horúcom čaji sa budú konať každú októbrovú stredu so začiatkom o 16:00. Múzeum srdečne pozýva jednotlivcov i kolektívy. V prípade záujmu o podrobnejšie informácie alebo skupinové rezervácie môžu záujemcovia kontaktovať Oddelenie múzejnej komunikácie, marketingu a služieb návštevníkom na telefónnom čísle 046 / 5430 633.

Vstupné: 3€/osoba
Organizátor nie je uvedený
Ste organizátorom, alebo poznáte organizátora?

Fotografie

fotogalérie
DISCUSSION / COMMENTS
empty yet