Your actual location can be set by clicking to map below or searching the city here:

Log in

alebo

forgotten password?

Don't have account?

Sign up

DETAIL AKCIE - FLORENCIA A GALÉRIA UFFIZI 3D

Utorok - 24.10.2017
Obrazok ( plagat ) udalosti

Florencia a galéria Uffizi 3D

24.10.2017 19:00 - 24.10.2017 21:00
Kino MIER Modra, Kalinčiakova 4, Modra
Film / Dokumentárne filmy
Nie je to len dokumentárny film, ale cesta do samého srdca umenia, ktoré vás pohltí

Réžia: Luca Viotto • Hrajú: Simon Merrels

Novinka od tvorcov Vatikánskych múzeí prináša divákom fascinujúcu cestu do mesta, ktoré bolo kolískou talianskej renesancie. Prostredníctvom najkrajších umeleckých diel tej doby od autorov ako Michelangelo, Brunelleschi, Raphael, Leonardo a Boticelli ponúkajú úchvatný zážitok zo samotnej Florencie. Herec Simon Merrels Vás prevedie cez mesto, jeho pamiatky a umeleckými dielami. Počas jedného večera v kine môžete navštíviť 10 múzeí, v ktorých môžete preskúmať 150 svetových umeleckých diel.

Je to umelecký nájazd na mesto, v ktorom uvidíte všetko od kaplnky Brancacci až po Národné múzeum Bargello, palác Medici a zámocké ulice mesta, dom Brunelleschi, Palazzo Vecchio,Galéria Uffizi a Galéria Academia. Nevynechá miesta ako Ponte Vecchio alebo Piazza della Signoria. Cesta má deväť častí a vezme vás na predmestia, do pokojného a prirodzeného prostredia Florencie.

V srdci turné sa nachádza pokladnica umenia, galéria Uffizi a pohľad na dych berúcu prácu Leonarda Da Vinci "Adoration of the Magi", ktorá po rokoch reštaurovania uvidela verejnosť naživo až v roku 2016.

Tiež sa budete pozriete aj za temnejšími autormi, uvidíte napríklad obludné, desivé diela s duchom gotiky od Caravaggia.
Organizátor nie je uvedený
Ste organizátorom, alebo poznáte organizátora?

Fotografie

fotogalérie
DISCUSSION / COMMENTS
empty yet