Your actual location can be set by clicking to map below or searching the city here:

Log in

alebo

forgotten password?

Don't have account?

Sign up

DETAIL AKCIE - DIAGNOSTIKA S MARTINOM KANOVSKÝM

Streda - 25.10.2017
Obrazok ( plagat ) udalosti

Diagnostika s Martinom Kanovským

25.10.2017 09:00 - 25.10.2017 18:00
Naša Čarovňa Trnava, Šrobárová 1, Trnava
Stretnutia / Prednáška
Alternatívna medicína už nie je len medicínou budúcnosti. V dnešnej dobe zažíva obrodu a žne mnoho úspechov pri liečbe ochorení, ktoré západná medicína nevie riešiť. Návrat k prírode, osvedčené recepty starých materí a tisíc rokov staré východné systémy liečenia prinášajú úľavu na bolesť, liečia akútne či chronické ochorenia. Kde nefungujú chemické liečivá pomôže bylinka alebo masáž. Pomocou kvalitnej diagnostiky pochádzajúcej z tradičnej čínskej medcíny sa dajú zistiť ochorenia ešte pred ich vznikom (fyzickou hmatateľnou skutočnosťou). Ak už ochorenie prepuklo, skráti sa doba liečenia, nevyskytnú sa žiadne vedľajšie účinky.

Dôležitá je aj prevencia, budovanie silného imunitného systému, pevného zdravia, odolnosti a dlhovekosti. Prírodná medicína lieči tiež pomocou správnej stravy, ktorá nielenže zharmonizuje naše vnútorné orgány, ale poteší aj na duši. Je to liečebný prostriedok i životný štýl. Kladie sa dôraz na individuálny prístup k človeku – jeho zdravotný stav, jeho kombinácia príznakov, jeho očakávania a potreby. Každý sme predsa jedinečný.

Matka Zem nás obdarila bohatou prírodou plnou liečivých látok, bylín a rastlín, kameňov, farieb, vôní, vzduchom a energiou. Tieto prostriedky sú dostupné každému, veď boli pre nás stvorené. Tvoria svet okolo nás, vidíme ich krásu a máme možnosť vyskúšať ich liečivú silu, ktorú nám ponúkajú. Týmto zároveň ďakujeme matke Zemi za tieto dary a máme ju radi, je našim domovom.
Organizátor nie je uvedený
Ste organizátorom, alebo poznáte organizátora?

Fotografie

fotogalérie
DISCUSSION / COMMENTS
empty yet