Your actual location can be set by clicking to map below or searching the city here:

Log in

alebo

forgotten password?

Don't have account?

Sign up

DETAIL AKCIE - PREZENTÁCIA ODBOROV ŠKOLY

Streda - 25.10.2017
Obrazok ( plagat ) udalosti

Prezentácia Odborov ŠKOLY

25.10.2017 08:00 - 25.10.2017 17:00
Stredná odborná škola Nitra, Cintorínska 4, Nitra
Ostatné / Kurz
Dňa 25.10.2017 v OC Galérii Mlyny, Nitra s radosťou privítame žiakov základných škôl, rodičov a všetkých priateľov školy na PREZENTÁCII ODBOROV ŠKOLY. Rozhodli sme sa prezentovať širokej verejnosti v úplne inom svetle. Počas celého dňa predstavia naši žiaci z odborov kozmetička a vizážistka, kaderník, manikér a pedikér širokú paletu trendov v účesoch, líčení, starostlivosti o pleť či rôzne poradenstvo. Čakajú na Vás zaujímavé prezentácie prác žiakov učebného odboru fotograf priamo na modeloch i debata o zaujímavých témach z odboru autoopravár. Cieľom prezentačného dňa bude aj predstavenie nového 3 ročného technického učebného odboru elektromechanik – automatizačná technika v duálnom vzdelávaní s firmou Mühlbauer Technologies s.r.o, Nitra, s ktorou má škola uzavretú zmluvu. Máte možnosť využiť prítomnosť zástupcov firmy a zistiť priamo od nich všetky výhody duálneho vzdelávania.
Uchádzači o štúdium a široká verejnosť budú mať príležitosť voľne a nezáväzne si prezrieť práce našich zručných študentov z veľkého počtu ponúkaných odborov:
- 4 ročné študijné odbory: kozmetička a vizážistka, obchod a podnikanie, prevádzka a ekonomika dopravy,
-3 ročné učebné odbory: kaderník, fotograf, manikér-pedikér, autoopravár/ mechanik, elektrikár, karosár/. elektromechanik – automatizačná technika
Tešíme sa na Vás...
Organizátor nie je uvedený
Ste organizátorom, alebo poznáte organizátora?

Fotografie

fotogalérie
DISCUSSION / COMMENTS
empty yet