Aktuálnu polohu nastavíte kliknutím do mapy nižšie, alebo vyhľadaním mesta/obce tu:

Prihlásenie sa

alebo

ste zabudli heslo?

DETAIL AKCIE - 6. TWIN CITY GASSHUKU

Piatok - 16.03.2018
Obrazok ( plagat ) udalosti

6. Twin City Gasshuku

Začiatok: 16.03.2018 20:00
Koniec: 18.03.2018 23:00

Popis


It is our pleasure and honour to invite you to the 6th Twin City Gasshuku held by
Bakkies Laubscher Shihan (9th Dan IOGKF, Okinawa Goju Ryu)
Chief Instructor - IOGKF South Africa
Technical Advisor – IOGKF International

We are very proud to continue this beautiful tradition of cooperation by inviting you to 6th Twin City Gasshuku presented by 2 local IOGKF organisations who truly are cooperating with each other since inception.
Join us and experience one of the best instructors of true traditional Karate in the spirit of Budo as taught by the original Okinawan masters, Bakkies Laubscher Shihan. You can enjoy another deep and enlightening experience in traditional Karate training.
Karate career of Sensei Bakkies started in 1964 practicing Kyukushinkai. 1965 he changed to Shotokan (JKA) and was graded to Shodan at the age of 16. In 1966 he commenced training in GoJu Ryu and in 1972 he trained under Higaonna Sensei (10th Dan IOGKF, World Chief Instructor of IOGKF and true living treasure of Okinawa Karate) for the first time when he visited South Africa for 3 months. During 1973 he spent 6 months training in Higaonna Sensei's famous Yoyogi dojo in Tokyo, Japan.
In the following years he regularly trained in Japan and Okinawa. He is one of the few Westerners who still trained in Okinawa during the „old days", experiencing a training intensity that not many Karate-ka would survive. As Higaonna Sensei's most senior student and representative he presents courses, seminars and Gasshukus right around the world and in October 2015 was honored by achieving of 9th Dan IOGKF as a first direct student Higaonna Sensei ever.
We look forward to welcoming you to our 6th Twin City Gasshuku and assure you of a memorable experience.

More info: www.kobudo.eu

Je pre nás potešením a cťou pozvať Vás na 6. Twin City Gasshuku Pod vedením
Shihana Bakkies Laubschera (9. Dan IOGKF, Okinawa GoJu Ryu)
Šéf inštruktor IOGKF Južná Afrika
Technický poradca IOGKF International

Sme hrdý, že môžeme pokračovať v nádhernej tradícií a pozvať Vás na 6. Twin City Gasshuku, ktoré pre Vás pripravili dve organizácie IOGKF, ktoré spolupracujú už od svojho vzniku.
Pridajte sa ku nám a príďte si zacvičiť pod vedením jedného z najlepších inštruktorov tradičného Karate v duchu Budo, ako učili starý okinawský majstri, Shihana Bakkies Laubschera. Môžete tak zažiť ďalšiu hlbokú a poučnú skúsenosť v tréningu tradičného Karate.
Kariére Karate Senseia Bakkiesa začala v roku 1964, keď cvičil Kyukushinkai. V roku 1965 presedlal na Shotokan (JKA) a vo veku 16 rokov mu bol udelený 1. Dan (Shodan). V roku 1966 začal s tréningom GoJu Ryu a v roku 1972 tpo prvý krát rénoval pod vedením Higaonnu Senseia (10. Dan IOGKF, svetový šéf inštruktor IOGKF a skutočný živý poklad okinawského Karate), ktorý v tom čase po prvý krát navštívil Južnú Afriku na 3 mesiace. V roku 1973 strávil 6 mesiacov tréningom pod Higaonna Senseiom v slávnom Yoyogi Dojo v Tokiu, v Japonsku.
V nasledujúcich rokoch Sensei Bakkies pravidelne trénuje v Japonsku a na Okinawe. Je jeden z mála západniarov, ktorí trénovali na Okinawe počas „starých časov“ a zažili tréning o intenzite, ktorú by neprežilo príliš veľa karatistov. Ako najstarší žiak Higaonnu Senseia a jeho predstaviteľ dnes Bakkies Sensei vedie mnoho kurzov, seminárov a Gasshuku po celom svete a v októbri mu bol udelený 9. Dan, čím sa Bakkies Sensei stal prvým priamym študentom Higaonnu Senseia, ktorému sa dostalo takej cti.. Radi Vás privítame na 6. Twin City Gasshuku a zaručujeme Vám nezabudnuteľný zážitok.

Viac info na www.kobudo.eu

Športové podujatia / Bojové exhibície

Gymnázium Jura Hronca, Novohradská 3, Bratislava - Rača

ZOBRAZIŤ KLUB

organizátor nie je uvedený

Ste organizátorom, alebo poznáte organizátora?

Prehľad zúčastnených

zatiaľ nikto

Prehľad fotografov

zatiaľ nikto

Fotografie

fotogalérie

DISKUSIA

zatiaľ prázdna