Aktuálnu polohu nastavíte kliknutím do mapy nižšie, alebo vyhľadaním mesta/obce tu:

Prihlásenie sa

alebo

ste zabudli heslo?

DETAIL AKCIE - P.O.S (US) X MODRÉ HORY

Pondelok - 04.12.2017
Obrazok ( plagat ) udalosti

P.O.S (US) x MODRÉ HORY

Začiatok: 04.12.2017 20:00
Koniec: 04.12.2017 23:55

Popis


Vymýšľame furt a potom sa veci dejú. Mali sme tu už kopec obľúbencov, bol tu Sims, bol tu Ceschi, bola tu Aby Wolf, bol tu Bleubird a kopec ďalších. A my tam dakde v prvej rade, neveriacky skackajúc, že wau!, máme tu ďalšieho blázna, ktorého sme doteraz počuli iba z reprákov doma. A pokračujeme.

Na december sa nám podarilo uloviť chlapíka, čo počúva na meno P.O.S, podobne ako Sims, chlapík z Minneapolisu a člen Doomtree.
Vydával aj pod Slugovým Rhymesayers, kde sú velikaní ako Atmosphere alebo Brother Ali, s Astronautalisom sa stretli v projekte Four Fists, pred pár týždňami ohlásil so Simsom superprojekt menom Shredders, tak či tak, v prvom rade je to P.O.S, Rap s veľkým R, ktorého každý album stojí za vypočutie.
"First of all, fuck Bush. That's all, that's the end of it" úvodný riadok z albumu Audition, ktorý si každý fanda vtedy vykrikoval a teraz, o 12 rokov neskôr, bude P.O.S vo Fuge v Bratislave so svojou novinkou "Chill, Dummy"
A s ním DJ Fundo, chlapík, ktorý pred pár mesiacmi sprevádzal aj Simsa cez jeho euro tour.

Modré hory. Čo k nám povedať. Album "Luxus klan" bude vonku už pár týždňov, budeme hrať nové tracky, aj tie staré overené a hlavne oslávime tých 10 modrohorských rokov. Lyrik, Bene a Roland Kánik na jednom pódiu a veríme, že tejto oslavy hudby sa zúčastníte aj vy.

Štvrtý december bude patriť bratislavskej Fuge, kde bude P.O.S, Dj Fundo, Modráky a hlavne hudba. Pár týždňov do Vianoc, za oknami december, ale v tento pondelok nám to môže byť jedno, a hlavne, môžeme mať Štedrý večer o 20 dní skôr.

Koncert / Párty / Alternatívna hudba

FUGA, Námestie SNP 24,, Bratislava - Rača

ZOBRAZIŤ KLUB

organizátor nie je uvedený

Ste organizátorom, alebo poznáte organizátora?

Prehľad zúčastnených

zatiaľ nikto

Prehľad fotografov

zatiaľ nikto

Fotografie

fotogalérie

DISKUSIA

zatiaľ prázdna