Aktuálnu polohu nastavíte kliknutím do mapy nižšie, alebo vyhľadaním mesta/obce tu:

Prihlásenie sa

alebo

ste zabudli heslo?

DETAIL AKCIE - LENNY

Štvrtok - 30.11.2017
Obrazok ( plagat ) udalosti

Lenny

Začiatok: 30.11.2017 20:00
Koniec: 30.11.2017 23:00

Popis


Talentovaná autorka a majitelka výjimečného hlasu Lenny se na jaře vrátí na koncertní pódia! Hearts Tour 2017 Lenny zahájí 3. března v Karlových Varech. Svoji podmanivou show představí v 10 městech.

Speváčka Lenny návštívi v rámci svojho nLenka Filipová se narodila 2. září 1994 v Praze do umělecké rodiny folkové zpěvačky a šansoniérky Lenky Filipové a architekta Borise Drbala. Její dědeček byl divadelní a televizní herec Adolf Filip.

Ve čtyřech letech začala hrát na klavír a od šesti do deseti let docházela do umělecké školy, kde studovala hru na klavír. Zároveň navštěvovala jazykovou školu, kde se naučila plynule anglicky. Ve škole hrála v dramatickém kroužku a zpívala ve sborech. Později přešla na sólový zpěv doprovázený hrou na klavír. Komponovala melodie a poté k nim přidávala i text. V jedenácti letech složila svou první píseň.[1] V šestnácti začala hrát s kapelou a doprovázet svou matku na jejích turné po Evropě, Austrálii, Americe a Kanadě, když jí vypadl klavírista. Ve stejném období se také zúčastnila americké mezinárodní písničkářské soutěže International Songwriting Competition, kde se se svou skladbou „You're My Everything“ dostala až do semifinále.

https://www.youtube.com/watch?v=5xr_P1RwTuA

https://www.youtube.com/watch?v=OOBfkZv-2yw

Koncert / Párty / Pop

Ateliér Babylon, Námestie Slovenského národného povstania 473/14, Bratislava - Staré Mesto

ZOBRAZIŤ KLUB

organizátor nie je uvedený

Ste organizátorom, alebo poznáte organizátora?

Prehľad zúčastnených

zatiaľ nikto

Prehľad fotografov

zatiaľ nikto

Fotografie

fotogalérie

DISKUSIA / KOMENTÁRE

zatiaľ prázdna