Aktuálnu polohu nastavíte kliknutím do mapy nižšie, alebo vyhľadaním mesta/obce tu:

Prihlásenie sa

alebo

ste zabudli heslo?

DETAIL AKCIE - FIORDMOSS, PANÁČIK // TABAČKA

Štvrtok - 23.11.2017
Obrazok ( plagat ) udalosti

Fiordmoss, Panáčik // Tabačka

Začiatok: 23.11.2017 20:00
Koniec: 23.11.2017 23:00

Popis


Fiordmoss jsou melancholici uhranutí příběhy temné krásy, kteří svou kapelu založili po tom, co jim shořel byt. Spojují zpěv a kytary s produkcí inspirovanou technem a grimem a své písně hrají na téměř zhaslé stagi. Zakládající členové Petra Hermanová a Roman Přikryl setkali na umělecké škole. Vlastním nákladem vydali desku Gliese, za kterou se Petra dostala na Red Bull Music Academy v roce 2011. Kytarista Jan Boroš se připojil ke kapele během turné k desce a jako trio pak v roce 2012 Fiordmoss vydali druhé EP Ink Bitten, za něž získali první udělovanou Vinylu v kategorii Objev roku. Nyní žijí v Berlíně, kde se ke kapele připojil bubeník a producent Jon-Eirik Boska, se kterým se Petra potkala na RBMA. Po prvních dvou singlech Madstone a Motherland, které kapela vydala minulý rok, letos 12. října vychází na Fathermother debutové album Kingdom Come.

Website fiordmoss.com
Facebook facebook.com/fiordmoss
Instagram instagram.com/fiordmoss
Soundcloud soundcloud.com/fiordmoss
Twitter twitter.com/fiordmoss
Youtube youtube.com/fiordmoss
Vimeo vimeo.com/fiordmoss
Bandcamp fiordmoss.bandcamp.com

Panáčik je multimediálny projekt Tomáša Moravanského, v ktorom sa venuje rôznym druhom umenia. Od hudby cez film až po divadlo. V jeho tvorbe je veľká dávka experimentu, konceptu a nadhľadu.

"Panáčik je audiovizuální platforma, která ve své tvorbě spojuje hudbu, film, videoart, současný tanec, divadlo a performance. Projekt Panáčik je založený na konceptuální tvorbě a spolupráci umělců na poli současného umění. Experiment není to správné slovo. Jasná vize a každodenní závislost, intermediální přístup. To je Panáčik. Enfant terrible. Teatrálnejší, bizarnější a romantičtější než kdykoliv předtím. Panáčik, orchestr a tanečně-dramatická kapela v ženském složení. Tříštivé harmonie a absolutní logika.
S dekadentním nádechem, výraznými vokály, elektronickým i živým aranžmá a přes netradiční videa si získává Panáčik stále více příznivců. Ještě nevšednejší jsou jeho vystoupení, které se během let postupně vyformovaly z koncertu na performance jsou koncipovány jako minimalistické tableau Vivant, tedy živé obrazové kompozice přenesené na pódium jako divadelní koncert.
Projekt Panáčik vždy přichází s něčím novým, a tak jeho multižánrová show není nikdy ta jistá. Každý koncert je jiný zážitek. Právě kvůli své formě, tedy spojení nejen mezi žánry, ale i umělci by měl Panáčik přispět svým koncertem na těchto dvou výjimečných festivalech. Je to svět vlastních idejí, iracionality a snů."

https://sk-sk.facebook.com/realPanacik/
https://panacik666.bandcamp.com/

Koncert / Párty / Alternatívna hudba

Tabačka Kulturfabrik, Gorkého 2 , Košice - Staré Mesto - Centrum

ZOBRAZIŤ KLUB

organizátor nie je uvedený

Ste organizátorom, alebo poznáte organizátora?

Prehľad zúčastnených

zatiaľ nikto

Prehľad fotografov

zatiaľ nikto

Fotografie

fotogalérie

DISKUSIA

zatiaľ prázdna