Aktuálnu polohu nastavíte kliknutím do mapy nižšie, alebo vyhľadaním mesta/obce tu:

Prihlásenie sa

alebo

ste zabudli heslo?

DETAIL AKCIE - PREŠPORSKÉ HLIADKY: EPIZÓDA 1

Piatok - 17.11.2017
Obrazok ( plagat ) udalosti

Prešporské hliadky: Epizóda 1

Začiatok: 17.11.2017 14:00
Koniec: 18.11.2017 00:00

Popis


Prešporské hliadky sú prvý diel epizodického LARPu zo sveta Nočnej hliadky ruského autora Sergeja Lukianenka. Akcia sa bude konať v Bratislave 17.-18. novembra 2017 a vítame na nej všetkých, ktorí majú chuť na paranormálny mestský LARP – aj ak ste úplný nováčik alebo svet Hliadok vôbec nepoznáte.
Viac info čoskoro.

BRATISLAVA, ZEM NIKOHO
V Bratislave už takmer desaťročie neplatia žiadne pravidlá. V nemocnici na jednom konci mesta sa dejú nevysvetliteľné zázraky. Ľudia na opačnom sa rovnako nevysvetliteľne sťažujú, že sú celý deň vyčerpaní a malátni. Bratislavskí mágovia, vedmy či upíri sa zrazu riadia vlastným morálnym kódexom - bez obmedzení, bez zákonov.

Medzi tým všetkým prekvitá čierny trh s magickými artefaktmi, ktorý majú pod palcom Dohodári: skupina zástupcov Svetla a Tmy, ktorá odložila spory bokom a začala na situácii vo veľkom zarábať…

...až kým na všetko neprišla pražská Inkvizícia a nezavelila: DOSŤ. Všetci bratislavskí Iní sa majú dostaviť na zhromaždenie, kde budú predstavení noví velitelia Dennej a Nočnej hliadky, organizácií, ktoré majú nastoliť poriadok.

Nová situácia sa ti nepáči. Hliadky v meste nikto nechce - a už vonkoncom nie Dohodári. Možno budeš ten, kto bude stáť v čele odporu. Možno sa ti podarí prešmyknúť sa do ich radov a rozbiť ich zvnútra.

Alebo možno patríš medzi tých, čo návrat zákona vítajú. Dohodári sú mor, ktorý nemá v meste svoje miesto - a ty ho dokážeš zastaviť.

Stretnutia / <none>

Bratislava, Bratislava, Bratislava - Staré Mesto

ZOBRAZIŤ KLUB

organizátor nie je uvedený

Ste organizátorom, alebo poznáte organizátora?

Prehľad zúčastnených

zatiaľ nikto

Prehľad fotografov

zatiaľ nikto

Fotografie

fotogalérie

DISKUSIA

zatiaľ prázdna