Aktuálnu polohu nastavíte kliknutím do mapy nižšie, alebo vyhľadaním mesta/obce tu:

Prihlásenie sa

alebo

ste zabudli heslo?

DETAIL AKCIE - SUCHÁ SEDMIČKA, VEDOMÝ PÔST A VÝŽIVA ZO SVETLA

Sobota - 04.11.2017
Obrazok ( plagat ) udalosti

Suchá sedmička, vedomý pôst a výživa zo svetla

Začiatok: 04.11.2017 19:00
Koniec: 04.11.2017 21:00

Popis


Srdečne vám dávame na známosť, že sa k nám Atka opäť chystá :) A hoc to bude až v novembri, je možno dobré o tom vedieť skôr.. a teší sa, že sa pred sviatkami dozvieš niečo o očiste a pôstoch. Kto chce sa len informuje, iný téme otvorí a naladí a ďalší možno aj reálne inšpiruje k svojej podobnej ceste :)

Týmto svetom nás prevedie Andrea Tkacova, ktorú téma zaujíma nielen teoreticky, ale aj prakticky.

Pred pár rokmi sa vydala na svojej ceste k zmene, započatej cez jogu a liečebné dotykovo-pohybové terapie, ktorým sa venuje. Súčasťou praxe sú aj rôzne očisty na všetkých úrovniach. Spôsobov je množstvo, jedným z nich je aj tzv. "Suchý pôst", kedy človek (po dobu 7 dní) neje (jedlo) a nepije (vodu a ostatné tekutiny).

Andrea prináša osobné svedectvo svojho posledného, 21-dňového pôstu a posolstvo Možnosti. Porozpráva nám o svojej vnútornej púti cez limity (nielen) fyzického tela, ktorá bola možno v niečom podobná tej spred pár rokov v Indii ako pútnik. Záverom bude priestor pre Vaše otázky.


Andrea nám píše:
,,Absolvovala som kurz hatha jogy (India 2013), shiatsu a kraniosakrálnej terapie a ďalšie. InFormácie z výcvikov, kurzov, sústredení, stretnutí (SR, ČR, India, Čína), kníh, skrípt a videí prinášam ochotne na hodiny. Vedomosti na mentálnej úrovni však nie sú tak dôležité: človek (duša v tele) potrebuje totiž zážitok v realite, teda cez telo. Preto ich sprostredkúvam ľuďom pretavené tak, aby navnímali svoje pocity. Verím, že až pochopenie cez vlastný zážitok môže priniesť uvedomenie - a potom zmeny = vedieť sa pozrieť na veci z iného uhlu pohľadu ako doposiaľ a reálne robiť veci ináč. Vytváram bezpečný, príjemný priestor kruhu pre spoločné zdieľanie poznania, obohacujem o bohaté skúsenosti z mojej praxe. Pozývam k príležitosti rásť do Vedomia."
http://a-tka.webnode.sk/o-mne/

==============
KDE: Joga Srdcom
KEDY: 4.11.2017
ČAS: 19-21h
CENA: 10€

REGISTRÁCIA:
⚛ prebieha cez našu WEBSTRÁNKU www.jogasrdcom.sk
(pod rozvrhom nájdeš rezervačný systém, kde si nájdeš názov workshopu a prihlásiš sa, rezervácia je dokončená úhradou vstupného na účet)
číslo účtu: SK0309000000005050450934
(do predmetu napíš, o aký ws sa jedna)

min.počet, aby sa workshop uskutočnil : 5 ľudí, max. kapacita - 30 ľudí

PS: Na workshop príď aspoň o 20minút skôr, v štúdiu máme pre teba prichystané jogové pomôcky ako aj malé občerstvenie (ovocie, voda).

Športové podujatia / Yoga

Joga Srdcom, Námestie SNP 3, Banská Bystrica

ZOBRAZIŤ KLUB

organizátor nie je uvedený

Ste organizátorom, alebo poznáte organizátora?

Prehľad zúčastnených

zatiaľ nikto

Prehľad fotografov

zatiaľ nikto

Fotografie

fotogalérie

DISKUSIA

zatiaľ prázdna