Aktuálnu polohu nastavíte kliknutím do mapy nižšie, alebo vyhľadaním mesta/obce tu:
hľadanie ikona
Žiadny priatelia neboli nájdení

Prihlásenie sa

alebo

ste zabudli heslo?
Obrazok ( plagat ) udalosti

Suchá sedmička, vedomý pôst a výživa zo svetla

Začiatok: Sobota 04.11.2017 19:00 Koniec: 04.11.2017 21:00

Popis


Srdečne vám dávame na známosť, že sa k nám Atka opäť chystá :) A hoc to bude až v novembri, je možno dobré o tom vedieť skôr.. a teší sa, že sa pred sviatkami dozvieš niečo o očiste a pôstoch. Kto chce sa len informuje, iný téme otvorí a naladí a ďalší možno aj reálne inšpiruje k svojej podobnej ceste :)

Týmto svetom nás prevedie Andrea Tkacova, ktorú téma zaujíma nielen teoreticky, ale aj prakticky.

Pred pár rokmi sa vydala na svojej ceste k zmene, započatej cez jogu a liečebné dotykovo-pohybové terapie, ktorým sa venuje. Súčasťou praxe sú aj rôzne očisty na všetkých úrovniach. Spôsobov je množstvo, jedným z nich je aj tzv. "Suchý pôst", kedy človek (po dobu 7 dní) neje (jedlo) a nepije (vodu a ostatné tekutiny).

Andrea prináša osobné svedectvo svojho posledného, 21-dňového pôstu a posolstvo Možnosti. Porozpráva nám o svojej vnútornej púti cez limity (nielen) fyzického tela, ktorá bola možno v niečom podobná tej spred pár rokov v Indii ako pútnik. Záverom bude priestor pre Vaše otázky.


Andrea nám píše:
,,Absolvovala som kurz hatha jogy (India 2013), shiatsu a kraniosakrálnej terapie a ďalšie. InFormácie z výcvikov, kurzov, sústredení, stretnutí (SR, ČR, India, Čína), kníh, skrípt a videí prinášam ochotne na hodiny. Vedomosti na mentálnej úrovni však nie sú tak dôležité: človek (duša v tele) potrebuje totiž zážitok v realite, teda cez telo. Preto ich sprostredkúvam ľuďom pretavené tak, aby navnímali svoje pocity. Verím, že až pochopenie cez vlastný zážitok môže priniesť uvedomenie - a potom zmeny = vedieť sa pozrieť na veci z iného uhlu pohľadu ako doposiaľ a reálne robiť veci ináč. Vytváram bezpečný, príjemný priestor kruhu pre spoločné zdieľanie poznania, obohacujem o bohaté skúsenosti z mojej praxe. Pozývam k príležitosti rásť do Vedomia."
http://a-tka.webnode.sk/o-mne/

==============
KDE: Joga Srdcom
KEDY: 4.11.2017
ČAS: 19-21h
CENA: 10€

REGISTRÁCIA:
⚛ prebieha cez našu WEBSTRÁNKU www.jogasrdcom.sk
(pod rozvrhom nájdeš rezervačný systém, kde si nájdeš názov workshopu a prihlásiš sa, rezervácia je dokončená úhradou vstupného na účet)
číslo účtu: SK0309000000005050450934
(do predmetu napíš, o aký ws sa jedna)

min.počet, aby sa workshop uskutočnil : 5 ľudí, max. kapacita - 30 ľudí

PS: Na workshop príď aspoň o 20minút skôr, v štúdiu máme pre teba prichystané jogové pomôcky ako aj malé občerstvenie (ovocie, voda).
źáner

Športové podujatia / Yoga

Joga Srdcom, Námestie SNP 3, Banská Bystrica

ZOBRAZIŤ KLUB

Organizátor nie je uvedený

Ste organizátorom, alebo poznáte organizátora?

Prehľad zúčastnených

zatiaľ nikto

Prehľad fotografov

zatiaľ nikto


DISKUSIA

zatiaľ prázdna