Aktuálnu polohu nastavíte kliknutím do mapy nižšie, alebo vyhľadaním mesta/obce tu:

Prihlásenie sa

alebo

ste zabudli heslo?

DETAIL AKCIE - SYSTEMICKÉ A RODINNÉ KONŠTELÁCIE - LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

Nedeľa - 27.08.2017
Obrazok ( plagat ) udalosti

Systemické a rodinné konštelácie - Liptovský Mikuláš

Začiatok: 27.08.2017 09:00
Koniec: 27.08.2017 18:00

Popis


Každý z nás rieši počas svojho života zložité i menej zložité problémy. A na riešenie komplikovaných, či už partnerských, pracovných či rodinných problémov, existuje mnoho rozličných spôsobov. Jedným z nich sú aj tzv. systemické konštelácie. O čo ide a na čo slúžia? Pomôžu vám odhaliť príčiny vašich problémov a pochopiť, prečo sa vo vašom živote deje to, čo sa deje.

Pod vedením certifikovaného lektora Juraja Karlíka sa môžete zúčastniť prvého oficiálneho celodenného konštelačného seminára v Liptovskom Mikuláši vôbec!

KEDY: v nedeľu 27. augusta od 9:00 do 18:00
KDE: v Rodinnom centre Dantia, ul. 1. mája 3, Lipt. Mikuláš
CENA celodenného seminára: 59 € (platba v hotovosti v pokladni Dantia. Registrácia je považovaná za zaväznú až po uhradení celej sumy, alebo zálohy 30€ v pokladni Dantia)
REGISTRÁCIA: https://goo.gl/tEPbzx (počet účastníkov je limitovaný)

Čo sú to systemické konštelácie:
Ide o poradenskú metódu s uplatnením v oblasti osobného rozvoja, terapie či podnikového poradenstva. Systemické konštelácie je ťažké popísať, treba ich zažiť! Všetci sme členmi systémov (celkov) - rodiny, partnerského vzťahu, kolektívu v práci či firmy. K pochopeniu toho, čo sa nám v živote deje, je potrebné pozrieť na problémy z pohľadu celku, nie jednotlivo. Vďaka systemickým konšteláciám pochopíte širšie súvislosti.

O lektorovi:
Juraj Karlík je žiakom jedného z najvýznamnejších odborníkov v oblasti systemických konštelácií a holistického prístupu - Jana Bílého. Absolvoval pod jeho vedením certifikovaný výcvik v systemickej celistvosti, množstvo seminárov a workshopov. Je manželom, otcom a manažérom multižánrového priestoru, kaviarne a reštaurácie zdravého životného štýlu HalmiSpace a praktikujúci budhista :)

Stretnutia / <none>

Rodinné centrum Dantia, Ul. 1. mája 93/3, Liptovský Mikuláš

ZOBRAZIŤ KLUB

organizátor nie je uvedený

Ste organizátorom, alebo poznáte organizátora?

Prehľad zúčastnených

zatiaľ nikto

Prehľad fotografov

zatiaľ nikto

Fotografie

fotogalérie

DISKUSIA

zatiaľ prázdna