Aktuálnu polohu nastavíte kliknutím do mapy nižšie, alebo vyhľadaním mesta/obce tu:
hľadanie ikona
Žiadny priatelia neboli nájdení

Prihlásenie sa

alebo

ste zabudli heslo?
Obrazok ( plagat ) udalosti

Intenzívny kurz nemecký jazyk

Začiatok: Pondelok 21.08.2017 08:00 Koniec: 21.08.2017 14:30

Popis


Využite skúsenosti našej vzdelávacej spoločnosti, ktorá už od roku 2001 realizuje na celom Slovensku intenzívne jazykové kurzy v spolupráci s profesionálnymi lektormi. Každý z vás má talent na cudzí jazyk a tieto vaše schopnosti rozvíjame prostredníctvom AVS technológie. Výučbový proces je pestrý a zážitkovo bohatý. Konverzačná výučba s dôrazom na komunikáciu s účastníkmi a lektorom vás bude baviť. Náčuvové hodiny vás povzbudia, dobre naladia a prinesú vám porozumenie nemeckej reči cez TAXUS learning. Zároveň si oddýchnete pri úsmevných nemeckých rozhovoroch s prekladom a s hudbou na relaxačných lôžkach.

Systém vzdelávania - počas výučby sa striedajú hodiny:
Klasické - so zameraním na vedomé učenie, konverzáciu v nemčine, na porozumenie, výslovnosť, gramatiku a tvorbu profesijných podkladov.

Náčuvové - s navodením nemeckého jazykového prostredia s metódou TAXUS learning. Podporujeme schopnosti podvedomej mysle efektívne sa učiť. Pre porovnanie podvedomie vyhodnocuje až 11 000 Bit informácií za sekundu, pričom vedomie iba 7 informácií za sekundu.

Termín realizácie:
21.08.2017 – 22.09.2017
źáner

Ostatné / Kurz

Žilina , Daxnerova 3487/43, Žilina

ZOBRAZIŤ KLUB

Organizátor nie je uvedený

Ste organizátorom, alebo poznáte organizátora?

Prehľad zúčastnených

zatiaľ nikto

Prehľad fotografov

zatiaľ nikto


DISKUSIA

zatiaľ prázdna