Aktuálnu polohu nastavíte kliknutím do mapy nižšie, alebo vyhľadaním mesta/obce tu:

Prihlásenie sa

alebo

ste zabudli heslo?

DETAIL AKCIE - PERÚN TACTICAL GROUP - TECHNIKY OKAMŽITEJ REAKCIE

Sobota - 19.08.2017
Obrazok ( plagat ) udalosti

Perún Tactical Group - Techniky Okamžitej Reakcie

Začiatok: 19.08.2017 08:00
Koniec: 20.08.2017 15:00

Popis


Účastníci kurzu sú pripravovaní na reakcie pri nečakanom vizuálnom alebo fyzickom kontakte s protivníkom počas pešieho presunu. T.O.R. sú vyvrcholením moderných metód streľby, jednoduché, rýchlo naučiteľné a efektívne. Jedná sa o reakcie, ktoré vyžadujú minimum príkazov pre rýchlu reakciu celej skupiny. Účelom kurzu je pochopiť taktické princípy T.O.R., osvojiť si činnosť jednotlivca a skupiny pri T.O.R..

Kurz T.O.R. povedie inštruktor Perún Tactical Group, ktorý 18 rokov pôsobil vo Francúzskej cudzineckej légií ako veliteľ horskej zásahovej jednotky v GCM Groupement de Commandos de Montagne. Zúčastnil sa na viac ako desiatich bojových nasadeniach v oblastiach bývalej Juhoslávie, Strednej Afriky, Karibskej oblasti, Afganistanu, Mali, Čadu atď.

Kurz sa môžu zúčastniť aj záujemcovia bez zbrojného preukazu !!!

Oblasť výcviku: Liptovský Mikuláš

Cena kurzu: 130,- Euro / osoba / 2 dni

Akcia bude prebiehať na strelnici pri Liptovskom Mikuláši. Bližšie info pri registrácií. Ubytovanie bude formou bivaku, stanovania priamo na mieste výcviku prípadne si participant môže individuálne zabezpečiť iné ubytovanie. Jedlo a pitný režim si každý participant zabezpečí sám podľa jeho osobných potrieb. Bude možné sa stravovať aj formou denného menu v neďalekej reštaurácií, prípadne sa bude dať aj vo večerných hodinách opekať. Treba si priniesť oblečenie a výbavu do každého počasia na celú dobu výcviku, taktickú vestu (dá sa zapožičať), dlhú zbraň (dá sa zapožičať), minimálne 200 ks nábojov (dajú sa zakúpiť na mieste).

Celková časová dotácia: minimálne 16 h

V prípade vášho záujmu o tento kurz nás kontaktujte na 0915418106, správou na Facebooku v skupine Perún Tactical Group alebo mailom na info@ptg.sk.

Registrácia spočíva v písomnom prihlásení sa na seminár prostredníctvom mailu, SMS správy alebo FB a hradenie poplatku za kurz do 13.08.2017 !!!

Číslo účtu: IBAN: SK5602000000002635520658

Do správy pre prijímateľa treba uviesť meno, priezvisko a "- kurz TOR "Prihláška na kurz je pre každého záväzná. To znamená, že v prípade ak by sa frekventant nemohol z akýchkoľvek dôvodov kurzu zúčastniť, je potrebné nájsť za seba náhradu.V opačnom prípade mu čiastka za kurz prepadá v prospech ostatných a nebude mu vrátená. V prípade ak by došlo k zrušeniu kurzu zo strany organizátorov, bude všetkým účastníkom čiastka uhradená za seminár vrátená v plnej výške.

Tešíme sa na Vašu účasť.

Perún Tactical Group Team

Ostatné / Kurz

Liptovský Mikuláš, Školská 1-3, Liptovský Mikuláš

ZOBRAZIŤ KLUB

organizátor nie je uvedený

Ste organizátorom, alebo poznáte organizátora?

Prehľad zúčastnených

zatiaľ nikto

Prehľad fotografov

zatiaľ nikto

Fotografie

fotogalérie

DISKUSIA

zatiaľ prázdna