Aktuálnu polohu nastavíte kliknutím do mapy nižšie, alebo vyhľadaním mesta/obce tu:

Prihlásenie sa

alebo

ste zabudli heslo?

DETAIL AKCIE - KDE PREDÁVAŤ HANDMADE?

Streda - 16.08.2017
Obrazok ( plagat ) udalosti

Kde predávať Handmade?

Začiatok: 16.08.2017 17:00
Koniec: 16.08.2017 19:00

Popis


Patríte medzi šikovných a kreatívnych ľudí, ktorí by radi podnikali prostredníctvom vlastnoručne robených výrobkov? Pripravili sme pre vás inšpiratívny seminár, pod vedením lektorky Petry RUSNÁKOVEJ, prostredníctvom ktorého zistíte viac o portáloch zameraných na handmade tvorbu a predaj. Čím sú jednotlivé portály odlišné? Aké sú ich výhody či nevýhody, a kde by bolo vhodné predávať práve váš výrobok? Všetky otázky, týkajúce sa vášho budúceho handmade podnikania, budú vítané. ☺

Kto je váš lektor?
Seminár bude viesť PETRA RUSNÁKOVÁ, ktorá nielen tvorí a predáva vlastnoručne robené výrobky, ale zároveň sa venuje aj podpore a vzdelávaniu budúcich handmade predajcov. Taktiež je autorkou ebookov „10 tipov, kde na internete predávať svoje handmade výrobky“ a „Zarábajte online predajom handmade výrobkov“.

Kedy?
16.8.2017, 17:00 -19:00

Kde?
Slovak Business Agency, Národné podnikateľské centrum, Karadžičova 2, Twin City Blok A, 811 09 Bratislava

Seminár, ako jedna z foriem jednorazového odborného poradenstva, sa organizuje v rámci Národného projektu NPC II – BA kraj.

PODMIENKY: Účastník musí byť fyzická osoba nepodnikateľ s trvalým pobytom v Bratislavskom kraji.

1. Prečo iba Bratislavský kraj?
Tento seminár sa realizuje v rámci Národného projektu NPC II – BA kraj, a to v rámci Operačného programu Výskum a inovácie, Prioritná os 4: Rozvoj konkurencieschopných MSP v Bratislavskom kraji, spolufinancovaného Európskym fondom regionálneho rozvoja. Semináru sa môžu zúčastniť fyzické osoby – nepodnikatelia s trvalým pobytom na území Bratislavského kraja. Pre fyzické osoby – nepodnikateľov s trvalým pobytom mimo územia Bratislavského kraja, sú v súčasnosti pripravované národné projekty, v rámci ktorých sa budú môcť zúčastniť podobných seminárov. O možnostiach čerpania týchto služieb bude verejnosť včas informovaná.

2. Prečo nepodnikateľ?
Tento seminár sa realizuje v rámci Národného projektu NPC II – BA kraj, a to v rámci Operačného programu Výskum a inovácie, Prioritná os 4: Rozvoj konkurencieschopných MSP v Bratislavskom kraji, spolufinancovaného Európskym fondom regionálneho rozvoja, pričom v súčasnosti je určená len pre fyzické osoby – nepodnikateľov. Po schválení príslušnej Schémy pomoci de minimis v zmysle zákona č. 358/2015 Z. z. o úprave niektorých vzťahov v oblasti štátnej pomoci a minimálnej pomoci a o zmene a doplnení niektorých zákonov (zákon o štátnej pomoci), budú podujatia a/alebo iné služby SBA rozšírené aj vo vzťahu k podnikateľom. O týchto službách bude verejnosť včas informovaná.

Účasť je bezplatná.

REGISTRUJTE SA TU: https://goo.gl/fm1WD2

Ukončenie registrácie: 15.8.2017

Stretnutia / <none>

Slovak Business agency, Karadžičova 4098/9, Bratislava - Rača

ZOBRAZIŤ KLUB

organizátor nie je uvedený

Ste organizátorom, alebo poznáte organizátora?

Prehľad zúčastnených

zatiaľ nikto

Prehľad fotografov

zatiaľ nikto

Fotografie

fotogalérie

DISKUSIA

zatiaľ prázdna