Aktuálnu polohu nastavíte kliknutím do mapy nižšie, alebo vyhľadaním mesta/obce tu:

Prihlásenie sa

alebo

ste zabudli heslo?

DETAIL AKCIE - PRÁZDNINOVÁ ŠKOLA INTUÍCIE PRE RODIČOV A DETI NA LIPTOVE

Sobota - 26.08.2017
Obrazok ( plagat ) udalosti

Prázdninová ŠKOLA intuície pre rodičov a deti na Liptove

Začiatok: 26.08.2017 09:00
Koniec: 27.08.2017 12:00

Popis


Prežite spoločné chvíle v PRÁZDNINOVEJ ŠKOLE INTUÍCIE. ďalší ročník rodinného seminára, kde spojíte príjemné s užitočným. Seminár je určený pre rodičov a deti, ktorí radi spoja spoločné letné chvíle v Tatrách so zábavným tréningom intuície. Naučte sa intuitívne vnímať a cítiť všetkých členov vašej rodiny. Precíťte, kto čo potrebuje bez toho, aby Vám to povedal. Rozviňte Vašu intuitívnu komunikáciu bez slov a pochopenie jeden druhého.

Cieľom tohto seminára je umožniť prepojenie rodičov s ich ratolesťami trochu inak, ako sme zvyknutí.... pomocou napojenia sa jeden na druhého. Vzťah rodič-dieťa týmto získa nový rozmer, dosiaľ nepoznaný.

Pomocou techník a cvičení na rozvoj mimozmyslového vnímania nájdu rodičia a deti po tomto seminári medzi sebou nové prepojenia. Cez bioenergetické polia sa spoja s neviditeľnými informáciami o sebe samých aj o svojich najbližších. Pochopia, čo je živé svetlo a ako s ním môžeme v rámci rodiny pracovať. Zábavnými spoločnými cvičeniami rodičia a deti precítia, a pri správnom naladení aj uvidia, auru svojich najbližších. Uvedomia si, že s touto energiou a svetlom môžu pracovať a tvoriť si rodinný život na vyššom stupni. Okrem cvičení na rozvoj intuície a na precítenie energie budeme spolu pracovať na originalite, emočnej a mentálnej telepatii alebo na schopnosti liečiť sa sami prostredníctvom myšlienky... Naučíme sa techniky, ktoré môžete využívať v bežnom živote a budovať tak VZŤAH RODIČ-DIEŤA v úplne novom rozmere.

Seminár sa uskutoční v krásnom prostredí Borovej Sihote na Liptove neďaleko Liptovského Hrádku na brehu rieky Váh. Miesto seminára a ceny ubytovania si môžete pozrieť na stránke www.borovasihot.sk

Ubytovanie si zabezpečíte na recepcia@borovasihot.sk, pri rezervácii je potrebné povedať, že idete na Prázdninovú školu intuície. Je môžné ubytovať sa aj kdekoľvek inde v okolí, pokiaľ máte nejaké obľúbené miesto.

VIAC INFO: 00421 915 850 251
PRIHLÁŠKY: pelachova@3balance.sk

Ostatné / Pre deti

Borová Sihoť, Liptovský Hrádok, Borová Sihoť, Liptovský Hrádok

ZOBRAZIŤ KLUB

organizátor nie je uvedený

Ste organizátorom, alebo poznáte organizátora?

Prehľad zúčastnených

zatiaľ nikto

Prehľad fotografov

zatiaľ nikto

Fotografie

fotogalérie

DISKUSIA

zatiaľ prázdna