Aktuálnu polohu nastavíte kliknutím do mapy nižšie, alebo vyhľadaním mesta/obce tu:

Prihlásenie sa

alebo

ste zabudli heslo?

DETAIL AKCIE - CESTA ROZPRÁVKOVÝM LESOM

Nedeľa - 02.07.2017
Obrazok ( plagat ) udalosti

Cesta rozprávkovým lesom

Začiatok: 02.07.2017 14:00
Koniec: 02.07.2017 18:00

Popis


Mesto Prievidza v spolupráci s Kultúrnym a spoločenským strediskom v Prievidzi vás pozývajú už na štvrtý ročník obľúbeného podujatia, ktoré je určené pre deti a rodiny pod názvom Cesta rozprávkovým lesom.

Areál prievidzského Lesoparku, ktorý s obľubou navštevujú mnohí Prievidžania, sa v priebehu nedeľného popoludnia 2. júla 2017 zmení na nepoznanie.

Podujatie, ktorého podtitul znie „Hľadanie strateného pokladu“ sa začne o 14.00 h vstupom cez bránu na Ul. Clementisa, kde bude pre vás pripravený Rozprávkový les plný čarovných bytostí.
Počas Cesty rozprávkovým lesom čaká na deti stretnutie s mnohými rozprávkovými bytosťami. Po jeho absolvovaní bude pre všetkých účastníkov pripravený bohatý kultúrny program na Čarovnej lúke v areáli Lesoparku s amfiteátrom. Program na pódiu sa začne o 16.00 h a zabávať vás budú TS Fantastic - Elko, Divadlo pri kolkárni s rozprávkou Prázdninové dobrodružstvo a na záver sa môžete tešiť na vystúpenie obľúbenej detskej dvojice Paci Pac.

Čarovná lúka i tento rok ponúkne niekoľko rozprávkových príbehov, ktoré deti budú môcť spoločne doplniť. V tieni stromov sa tak návštevníci stretnú s príbehom Palculienka, Zlatá priadka, Čert a Káča a iné. Za túto pomoc budú deti odmenené pečiatkou do Cestovného pasu a za plný počet si môžu vybrať sladkosti v Maškrtných domoch.

A aby toho nebolo málo, Čarovná lúka bude plná atrakcií. Tešiť sa môžete na šaša Matveja a jeho balóniky, maľovanie na tvár, jazdu na autíčkach, nafukovacie atrakcie, zvieraciu fotostenu a po prvýkrát aj na detskú ZOO! Všetky atrakcie sú zadarmo!

Vstupné: Deti a dospelí 1,00 € alebo kultúrny poukaz sa bude vyberať pri vchodoch do Lesoparku.�
Zmena programu VYHRADENÁ!

K dispozícii bude aj rozprávkový autobus, ktorý bude premávať zadarmo každú polhodinu.
Informácie o odchode autobusu z konkrétnych zastávok nájdete na výlepných plochách mesta, ako aj na zastávkach autobusu.

Ostatné / Pre deti

Kultúrne a spoločenské stredisko, Františka Madvu, Prievidza

ZOBRAZIŤ KLUB

organizátor nie je uvedený

Ste organizátorom, alebo poznáte organizátora?

Prehľad zúčastnených

zatiaľ nikto

Prehľad fotografov

zatiaľ nikto

Fotografie

fotogalérie

DISKUSIA

zatiaľ prázdna