Aktuálnu polohu nastavíte kliknutím do mapy nižšie, alebo vyhľadaním mesta/obce tu:

Prihlásenie sa

alebo

ste zabudli heslo?

DETAIL AKCIE - DNB WEAR ON ▼ TRIDENT FESTIVAL 2017 // DUCHONKA

Štvrtok - 29.06.2017
Obrazok ( plagat ) udalosti

DNB WEAR on ▼ Trident Festival 2017 // Duchonka

Začiatok: 29.06.2017 16:00
Koniec: 02.07.2017 06:00

Popis


29.6 - 1.7.2017 nás môžete stretnúť na najväčšom dnb festivele na Slovensku - ▼ Trident Festival 2017 // Duchonka!!

Tento rok rok sme pre vás prichystali kopec, ale kopec noviniek! Festival sa uskutoční na novom mieste, náš stánok bude väčší, pred stánkom nájdete nafukovacie vaky s malým priestorom na oddych a pohodičku.

V našom predajnom stánku nájdete novú letnú kolekciu! Možete sa tešiť na nové tielka a tričká, mikiny, snapbacky, zapaľovače, gymsacky a veľa iného ..
Taktiež u nás nájdete novú limitovanú kolekciu Trident Festivalu a merchandise od III TRIDENT.sk, DNB LEAGUE, Drumatch a ďalších ..
Zastavte sa u nás ;)

_____________


● 7th year of the biggest drum&bass festival in Slovakia ●
3 dni / 3 days // 29.6. - 30.6. - 1.7. 2017
DUCHONKA, Slovakia
!!! BACK TO THE BEACH !!! Vraciame sa na pláž !!!

- more than 140 DJS on 3 Stages -
● DELTA HEAVY ●
(az) AGRESSOR BUNX ● AKOV ● ANNIX ● AUDIO ● GRIDLOK b2b MAZTEK ● GROOVERIDER ● HYBRID MINDS ● IMPAK ● JADE ● L33 ● MACKY GEE ● PROLIX ● SPECTRASOUL ● TANTRUM DESIRE ● THE CLAPMS ● MC COPPA ● INNATE MC ● MC JIMMY DANGER | FORBIDDEN SOCIETY | CHANGING FACES | SUBTENSION | QO I COMPUTERARTIST I AMPLIFIED MOTION I DEPHZAC I KUTLO I THE PROPHECY I DUALSCRIPT I MATZET I EXORTT I PIXIE I LIXX I BIFIDUS AKTIF I ELVIS I KUKURICA I X.MORPH I KATO I BEATY I LUKE PSY.CO+MC KENNA I JULA SCM I ENKA I CHMOND SCM I SVETLUX I GESI I GOREBUG I DEKEL I BASSTIEN I 2NINE I REDFACE&REMO I SINNER I DCKDST+MILA_MILA I DOUBLE YOU I AIRCROSS I MATIS&HUSPI I KAŠKO I WYCHITAWACS I LOUDBEAT I GYSTORE I MAJKL KELSO I NECRO&PRESENTA I BION I MATHIASS I ROLLER I FRAGMENT I SLOFI I DJEDA LEBEDA+KOBYLKA I PAPLON I TYSMO I RAMIREZ I HRR.NEC+MC VAANT I DISGUSTIN JUSTIN I BASSIN I RAST S&GRNA I KAVVA I CONECT I RON X I BRCO I GOLEM I PRAKTIKK I COCKROACH I PMDR I DRUMMATIC I FACE2BASS DJS I SMITH I EPLTON I RH+ I BASSING I DILEMMA I NEXUSUSS I M-CEE I SAWGREEN I HEMPSTAR I BLUESCENE I DANNYHELL I KOLLMIXX I KICKINDABASS I IVORY I M2K I HEKRIM I MONKY I DIFFE I KENO I KARIOTEK I MINO-R I MAYOR I BRADRS I FOX
+20 Contest Winners!

7th year of the biggest drum & bass festival in Slovakia with a unique atmosphere. Set in a beautiful location in a forest next to a lake, the perfect place to experience the hot Slovakian summer. Over 140 DJ's across 3 stages.
________
➤ VSTUPENKY / TICKETS: http://bit.ly/TF2017-Tickets
________
www.trident.sk

Festival / Hudobný

Duchonka, Duchonka, Piešťany

ZOBRAZIŤ KLUB

organizátor nie je uvedený

Ste organizátorom, alebo poznáte organizátora?

Prehľad zúčastnených

zatiaľ nikto

Prehľad fotografov

zatiaľ nikto

Fotografie

fotogalérie

DISKUSIA

zatiaľ prázdna