Aktuálnu polohu nastavíte kliknutím do mapy nižšie, alebo vyhľadaním mesta/obce tu:

Prihlásenie sa

alebo

ste zabudli heslo?

DETAIL AKCIE - POPOLUŠKA - ČAROVNÝ MUZIKÁL NA ĽADE

Sobota - 09.12.2017
Obrazok ( plagat ) udalosti

Popoluška - čarovný muzikál na ľade

Začiatok: 09.12.2017 17:00
Koniec: 09.12.2017 19:50

Popis


Popoluška

čarovný muzikál na ľade
autorov Jindřicha Šimka (scenár a réžia), Petra Maláska (hudba) a Václava Koptu (texty piesní), je originálne a veľkolepé predstavenie s 50 účinkujúcimi hercami, spevákmi, tanečníkmi a krasokorčuliarmi zo siedmich krajín sveta.

Od svojej premiéry v Prahe roku 2011 vypredáva kúzelný muzikál na ľade Popoluška takpovediac všetky arény na svojom turné v Českej republike, na Slovensku a Ukrajine. Popoluška sa stala fenoménom a do dnešného dňa ju videlo viac než 750 tisíc nadšených a spokojných divákov.

Soundtrack muzikálu, ktorého kmotrami boli Lucie Bílá a Karel Gott, obdržal už po troch mesiacoch od premiéry Zlatú platňu za 10 000 predaných nosičov.

Najkrajší rozprávkový príbeh v podobe veľkovýpravnej muzikálovej show na ľade pre deti aj dospelých plný speváckych, hereckých, tanečných a korčuliarskych hviezd zavíta exkluzívne do STEEL ARÉNY v Košiciach po roku 2012 druhy krát.

Foto z roku 2012:

http://www.steelarena.sk/sk/podujatie/reportaz-2012-popoluska

Popoluška na ľade, na ktorú sa môžu tešiť slovenskí diváci, je koncipovaná ako príbeh inšpirovaný obdobím baroka a nekonečnými hranicami fantázie. Súčasťou inscenácie je nadčasová a variabilná scéna, veľkoplošná filmová projekcia a animácie, bohaté dobové kostýmy a svetelné efekty.

Je zároveň jediným muzikálom na ľade, v ktorom účinkujú herci, speváci, krasokorčuliari zo siedmich krajín a živé zvieratá. Do projektu Popoluška na ľade sa zapojilo množstvo zvučných mien zo sveta českého showbiznisu. Popolušku a princa naspievali Lucie Bílá a Ondřej Ruml, medzi účinkujúcimi nájdete Jiřího Korna, Martina Dejdara, Sabinu Laurinovú, Josefa Vojteka, Danu Morávkovú, Vlastimila Harapesa, Leonu Machálkovú, Hanku Krížkovú, Magdu Malú a mnohých ďalších.

Dvojicu Popolušky a Princa stvárnili ruské krasokorčuliarske esá Anastasia Martysheva a Konstantin Gavrin.V hlavných úlohách účinkujú:

Popoluška: Anastasia Martysheva / krasokorčuliarsku úlohu naspievala Lucie Bílá

Princ: Konstantin Gavrin / krasokorčuliarsku úlohu naspieval Ondřej Ruml

Macocha: Hana Křížková, Renáta Podlipská

Kráľovna: Dana Morávková, Hana Buštíková, Leona Machálková

Kráľ: Vlastimil Harapes, Milan Drobný

Komorníci: Dalibor Gondík, Martin Dejdar, Václav Kopta

Rozprávkový kúzelník: Jiří Korn, Josef Vojtek, Tomáš Savka40 členný krasokorčuliarsky profesionálny súbor zložený z korčuliarov zo siedmich krajín sveta.

Vstupenky na čarovný muzikál na ľade POPOLŠKA, ktorý sa uskutoční 9.decembra 2017 o 13.00 hod a 17.00 hod v STEEL ARÉNE v Košiciach , si môžete zakúpiť exkluzívne v sieti ticketportal.sk. Cena lístkov sa začína od 15,- € pri LIMITOVANÉJ RODINNEJ AKCII 3+1 .Info: www.PopelkaNaLede.cz

www.steelarena.sk

Videoklip: http://www.youtube.com/watch?v=ccjpBOvg7hA

Divadlo / Muzikál

Steel arena kosice, Štúrova , Košice - Dargovských hrdinov

ZOBRAZIŤ KLUB

organizátor nie je uvedený

Ste organizátorom, alebo poznáte organizátora?

Prehľad zúčastnených

zatiaľ nikto

Prehľad fotografov

zatiaľ nikto

Fotografie

fotogalérie

DISKUSIA

zatiaľ prázdna