Aktuálnu polohu nastavíte kliknutím do mapy nižšie, alebo vyhľadaním mesta/obce tu:
hľadanie ikona
Žiadny priatelia neboli nájdení

Prihlásenie sa

alebo

ste zabudli heslo?
Obrazok ( plagat ) udalosti

Horúčka jamajskej noci #11

Začiatok: Piatok 04.08.2017 20:00 Koniec: 05.08.2017 04:00

Popis


Po rokoch sa vďaka Hideparku a MarkýzaFans opäť oživuje úspešný formát Horúčka jamajskej noci. Svoje najväčšie hity k nám prídu zahrať a zaspievať:

= MESSENJAH z Prahy, ktorý patrí k špičke Českej reggae scény. Na konte má niekoľko nezabudnuteľných hitov, ktoré mu priniesli širokú základňu fanúšikov.
http://bandzone.cz/messenjah/video/49247-messenjah-podej-mi-ruku-official-video.html

= COLECTIV z Českých Budejovic, dnes už zabehnuté meno na reggae scéne. Na Slovensku ste ho mohli vidieť napr. na festivaloch ako Galota, Uprising atd., alebo ako featuring so skupinou Smola a Hrušky v skladbe "zelený čaj".
http://bandzone.cz/colectiv/video/45053-colectiv-zastavte-se-na-chvili-feat-coco-jammin-prod.html

= ADMIRÁL KOLÍBAL z Prahy. Dá sa povedať dnes už bard českej reggae scény. Neúnavný propagátor /www.jahmusic.net/, rozhlasový moderátor / www.facebook.com/ReggaeExpresClub / spevák v rôznych reggae kapelách / Rising Spirits, Urban Bushman.../, ale v neposlednom rade aj ako DJ. Pamätníci si jeho sety z predošlých Jamajských nocí dobre pamätajú.
https://www.youtube.com/watch?v=DZHd4wuSDso

= HERBYBOY z Prahy ako dancehall, hip-hop DJ roztancováva ľudí už nejaký ten pátek. V Nitre sme ho už na pár Jamajských nociach zažili. Spolu s Admirálom tvoria DJ projekt Jahmusic Lightaz.

= MISHELA z Nitry. Začínala svoje prvé hity selektovať v BandaSka sound systeme, medzičasom pôsobila v One Off Rockers a RuffNeck sound systeme. Jej selekcia reggae a dancehall hitov nenechá nikoho len tak sedieť.

= RICHŤO z Nitry. Svoje obľúbené ska, rocksteady, reggae hity pod hlavičkou BandaSka sound system selektuje od roku 1999.

Začiatok o 20.00 hod.
vstup:
do 22:00 - študenti / normal - 3 / 4 €
po 22:00 - študenti / normal - 4 / 5 €

Pozvi priateľov.
źáner

Koncert / Párty / Reggae

Hidepark Nitra, Mostná 2850/58, Nitra

ZOBRAZIŤ KLUB

Organizátor nie je uvedený

Ste organizátorom, alebo poznáte organizátora?

Prehľad zúčastnených

zatiaľ nikto

Prehľad fotografov

zatiaľ nikto


DISKUSIA

zatiaľ prázdna