Aktuálnu polohu nastavíte kliknutím do mapy nižšie, alebo vyhľadaním mesta/obce tu:

Prihlásenie sa

alebo

ste zabudli heslo?

DETAIL AKCIE - LETNÝ ARTETERAPEUTICKÝ CAMP - ODBORNÉ VZDELÁVANIE

Streda - 02.08.2017
Obrazok ( plagat ) udalosti

Letný arteterapeutický camp - odborné vzdelávanie

Začiatok: 02.08.2017 17:00
Koniec: 06.08.2017 18:00

Popis


Letný arteterapeutický camp - odborné vzdelávanie

PRIHLÁŠKY : info@animamundi.sk/ 0904 318 051

ČAS / DÁTUM: 2. - 6. august 2017
CENA: 89 eur / zľava študenti - 69 eur (denný študenti) (možnosť rozdeliť aj na 2 splátky)
TRVANIIE: 25 hodín
MIESTO KONANIA: Bratislava Rešetková 9
Adresa sa nachádza az Poliklinikou Nové mesto, od Trnavského a Račianskeho mýta tak 9 min. cesty pešo.
MHD - z Trnavského mýta na Tehelnú linka č. 51

PRE KOHO JE KURZ URČENÝ:
Kurz je určený pre všetkých, ktorí by sa chceli aj počas letných dní vzdelávať a rozširovať si svoje odborné vedomosti a zručnosti v oblasti ARTETERAPIE. Pôjdeme od základov, preto je tento camp najmä pre tých, ktorí nemajú s arteterapiou skúsenosti, alebo sú ich skúsenosti len čiastkové. Prvé dni sa budeme stretávať vo večerných hodinách a pokračovať budeme víkendom.
Vítaní sú aj študenti pomáhajúcich profesií ako psychológia, liečebná a špeciálna pedagogika, sociálna práca, sociálna pedagogika a pod.

OBSAH KURZU:
2.8. streda (17:00 - 20:00 hod.) - História a teoretické východiská arteterapie
3.8. štvrtok (17:00 - 20:00 hod.) - Základné delenie, využívanie rôznych materiálov
4.8. piatok (17:00 - 20:00 hod.) - Arteterapia vs. Artefiletika, legislatíva, možnosti ďalšieho štúdia, možnosti využitia arte + Sebaskúsenosť - techniky arte
5.8. sobota (10:00- 17:00 hod.) - Diagnostika v arteterapii ( práca s detským klientom), Metódy arteterapie (symbol, koláž, body image, 3D materiál..)
6.8.nedeľa (12:00 - 18:00 hod.) - Pobyt v prírode - vyskúšame si techniky, ktoré sa dajú robiť v prírode a s prírodným materiálom. Zameriame sa najmä na proces v arteterapii a odovzdaním osvedčení ukončíme letný camp v príjemnom prostredí lesa.
Zážitkovou formou si rovnako vyskúšame aj niekoľko techník arteterapie, aby sme si na vlastnej "koži" vyskúšali jej účinky. Hodiny budú na seba nadväzovať, preto je žiadúce absolvovať všetky dni ako jeden celok.
Každý absolvent dostane osvedčenie o absolvovaní kurzu !

Čo je to arteterapia?
Arteterapia predstavuje symbolické vyjadrenie, poznávanie a vnímanie seba a sveta prostredníctvom umeleckých zážitkov, ktoré vychádzajú z vlastného tvorivého prejavu. Obohacuje teda našu tvorivosť, utvára vzťahy a pomáha porozumieť prostrediu, v ktorom žijeme. Nejde teda o "výtvarnú výchovu".

LEKTORKA: Mgr.Barbora Petrgálová,
liečebná pedagogička, absolventka niekoľko ročných certifikovaných kurzov artefiletiky / arteterapie a muzikoterapie na Slovensku a v Čechách. Absolvovala, odbornú prax na pedopsychiatrii - Kramáre, v krízovom centre a v detskom domove. V súčastnosti je v dlhodobom (5,5 roka) psychoterapeutickom výcviku v POP proces - orientovanej psychoterapii. Venuje sa najmä významu symbolov v arteterapii a integratívnemu využívaniu expresínych terapií. Poskytuje individuálne hodiny arteterapie a arteterapiu pre skupiny a organizácie. Štatutárny zástupca oz.AnimaMundi.

Stretnutia / <none>

AnimaMundi, Rešetková 9, Bratislava - Rača

ZOBRAZIŤ KLUB

organizátor nie je uvedený

Ste organizátorom, alebo poznáte organizátora?

Prehľad zúčastnených

zatiaľ nikto

Prehľad fotografov

zatiaľ nikto

Fotografie

fotogalérie

DISKUSIA

zatiaľ prázdna