Aktuálnu polohu nastavíte kliknutím do mapy nižšie, alebo vyhľadaním mesta/obce tu:

Prihlásenie sa

alebo

ste zabudli heslo?

DETAIL AKCIE - MILAN MARKOVIČ & PÁNI BRATIA @BRATISLAVA

Utorok - 22.11.2016
Obrazok ( plagat ) udalosti

Milan Markovič & Páni Bratia @Bratislava

Začiatok: 22.11.2016 20:00
Koniec: 22.11.2016 22:00

Popis


Glosátorska legenda je späť! Prichádza nový humorno-satirický kabaret známeho humoristu Milana Markoviča a hudobnej dvojice Páni Bratia. Predstavenie Na plnú hu(d)bu prinesie sto plnokrvných minút hudby a hovoreného slova s veľkou dávkou improvizácie aj s výdatnou účasťou divákov.

“Ide o multižánrový tvar, v ktorom sa striedajú humoristické a satirické útvary vo forme monológov, skečov, paródií a parafráz, rovnako ako aj pohybových kreácií, piesní i nespievaných hudobných ukážok v multiinštrumentálnom podaní. Nuž a na to všetko sme v tomto kabaretnom titule len traja,” hovorí Milan Markovič, podľa ktoréhe je táto komornejšia zostava ucelenejšia, variabilnejšia a má väčší švih. “Nie sme kazatelia, sme zabávači, a preto slovom i hudbou približujeme návštevníkom náš pohľad na život a možno i návod, ako ho prežiť ľahšie, príjemnejšie, zábavnejšie. Bez ohľadu na to, čo si o tom myslia politici. Tí na nás nemajú dosah, takže sme nezávislí od všelijakých politických tlakov a podmieneností. A pokojne si dovolíme všetko to, čo by v televízii za súčasných podmienok na Slovensku určite neprešlo,” dodáva známy glosátor.

Milan Markovič
je známy moderátor, talkmaster, publicista, herec či scenárista. Do povedomia širokej verejnosti sa dostal prostredníctvom úspešnej talkshow Večer Milana Markoviča, ale pracoval na viacerých zábavných a iných programoch, pôsobil aj v Radošinskom naivnom divadle. Získal aj viacero ocenení, napríklad Osobnosť televíznej obrazovky TELEMÚZA.

Páni Bratia
to sú Peter Niňaj a Robo Puškár, známi svojou obrovskou zásobou pozitívnej energie a profesionality.

22. 11. (utorok)
Štart: 20:00 hod.
Lístky: http://bit.ly/PredpredajMarkovic

Partneri: Dobré noviny, kamdomesta, CITYLIFE.SK, Kultúra v Bratislave, in.ba, Bratislavský kuriér

Divadlo / Kabaret

Ateliér Babylon, Námestie Slovenského národného povstania 486/14, Bratislava - Staré Mesto

ZOBRAZIŤ KLUB

organizátor - PartyMenu.eu

zobraziť profil

Prehľad zúčastnených

zatiaľ nikto

Prehľad fotografov

zatiaľ nikto

Fotografie

fotogalérie

DISKUSIA / KOMENTÁRE

zatiaľ prázdna