Your actual location can be set by clicking to map below or searching the city here:

Log in

alebo

forgotten password?

Don't have account?

Sign up

DETAIL AKCIE - MILAN MARKOVIČ & PÁNI BRATIA @BRATISLAVA

Utorok - 22.11.2016
Obrazok ( plagat ) udalosti

Milan Markovič & Páni Bratia @Bratislava

22.11.2016 20:00 - 22.11.2016 22:00
Ateliér Babylon, Námestie Slovenského národného povstania 486/14, Bratislava - Staré Mesto
Divadlo / Kabaret
Glosátorska legenda je späť! Prichádza nový humorno-satirický kabaret známeho humoristu Milana Markoviča a hudobnej dvojice Páni Bratia. Predstavenie Na plnú hu(d)bu prinesie sto plnokrvných minút hudby a hovoreného slova s veľkou dávkou improvizácie aj s výdatnou účasťou divákov.

“Ide o multižánrový tvar, v ktorom sa striedajú humoristické a satirické útvary vo forme monológov, skečov, paródií a parafráz, rovnako ako aj pohybových kreácií, piesní i nespievaných hudobných ukážok v multiinštrumentálnom podaní. Nuž a na to všetko sme v tomto kabaretnom titule len traja,” hovorí Milan Markovič, podľa ktoréhe je táto komornejšia zostava ucelenejšia, variabilnejšia a má väčší švih. “Nie sme kazatelia, sme zabávači, a preto slovom i hudbou približujeme návštevníkom náš pohľad na život a možno i návod, ako ho prežiť ľahšie, príjemnejšie, zábavnejšie. Bez ohľadu na to, čo si o tom myslia politici. Tí na nás nemajú dosah, takže sme nezávislí od všelijakých politických tlakov a podmieneností. A pokojne si dovolíme všetko to, čo by v televízii za súčasných podmienok na Slovensku určite neprešlo,” dodáva známy glosátor.

Milan Markovič
je známy moderátor, talkmaster, publicista, herec či scenárista. Do povedomia širokej verejnosti sa dostal prostredníctvom úspešnej talkshow Večer Milana Markoviča, ale pracoval na viacerých zábavných a iných programoch, pôsobil aj v Radošinskom naivnom divadle. Získal aj viacero ocenení, napríklad Osobnosť televíznej obrazovky TELEMÚZA.

Páni Bratia
to sú Peter Niňaj a Robo Puškár, známi svojou obrovskou zásobou pozitívnej energie a profesionality.

22. 11. (utorok)
Štart: 20:00 hod.
Lístky: http://bit.ly/PredpredajMarkovic

Partneri: Dobré noviny, kamdomesta, CITYLIFE.SK, Kultúra v Bratislave, in.ba, Bratislavský kuriér
Organizer - PartyMenu.eu
zobraziť profil

Fotografie

fotogalérie
DISCUSSION / COMMENTS
empty yet