Aktuálnu polohu nastavíte kliknutím do mapy nižšie, alebo vyhľadaním mesta/obce tu:

Prihlásenie sa

alebo

ste zabudli heslo?

DETAIL AKCIE - BAD KARMA BOY | PURIST @ KLUB LOFT | BRATISLAVA

Sobota - 28.03.2015
Obrazok ( plagat ) udalosti

BAD KARMA BOY | PURIST @ Klub Loft | Bratislava

28.03.2015 20:00 - 28.03.2015 22:30
Klub Loft, Továrenská 14, Bratislava - Vajnory
Koncert / Párty / Alternatívny rock
Purist a Bad Karma Boy idú na spoločné turné

Elektropopové trio Purist a indie-souloví Bad Karma Boy vydali koncom roka 2014 ich dlhoočakávané albumy (Colourful Noise, Údolia a Kopce). Teraz sa chystajú spoločne ich odprezentovať na turné po Česku a Slovensku.

Tvorba Purist a Bad Karma Boy je síce žánrovo rozdielna, no obe kapely majú k sebe blízko nielen po ľudskej stránke. Spoločne predstavujú zvuk novej bratislavskej vlny, s potenciálom uspieť aj za našimi hranicami a určite patria medzi najzaujímavejšie zjavy v rámci domácej alternatívnej scény. Ich najnovšie počiny boli nominované aj v rámci cien Radio_Head Awards, Purist v kategórií Debutový album roka a Bad Karma Boy v kategórií Singel roka. Kombinácia dvojkoncertu ponúkne multižánrový večer, ktorý by mal potešiť fanušíkov elektronického aj gitarového zvuku. 

Turné začína 5. marca, koncertom v Pražskom klube La Loca, následne pokračuje v ôsmych slovenských mestách a vyvrcholí 28. marca v Bratislave v Klube Loft. Lístky je možné kúpiť na predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/3017/bad-karma-boy--purist-tour-2015

5/3 Praha / La Loca / goo.gl/hSFzWF
7/3 Trenčín / Klub Lúč / goo.gl/9aPuat
13/3 Topoľčany/ Nástupište 1-12 / goo.gl/L7Hptg
14/3 Martin / Mestská Scéna / goo.gl/KxOfZz
17/3 Trnava / ArtKlub / goo.gl/Lz7hTV
19/3 Banská Bystrica / Záhrada / goo.gl/lgB92q
20/3 Prešov / Wave Club / goo.gl/CwQZGj
21/3 Košice / Tabačka / goo.gl/UeCKUV
27/3 Nové Mesto nad Váhom / Za Rampami / + The Bright Eye /goo.gl/sLh5Fi
28/3 Bratislava / Klub Loft

Bad Karma Boy (SK)
Psychedelický pop po slovensky. Debutový album Bad Karma Boy z rešpektovaného labelu Slnko Records sa skloňoval vo výročných anketách ako jedna z nejlepších česko-slovenských nahrávok roku 2013 a vyniesol im nomináciu na prestížne ceny domácej alternatívnej hudby. Nedávno vydaným druhým albumom Bad Karma Boy ovládli Deezer, zahltili slovenský online priestor pozitívnymi reakciami zo strany médií aj fanúšikov a potvrdili, že sú jedným z najzaujímavejších zjavov slovenskej alternatívnej scény.

www.bad-karma-boy.com

Purist (SK, UK)
Purist sú slovensko-anglická elektropopová kapela, pôsobiaca v Bratislave. V júli 2012 vydali eponymné EP, po ktorom nasledovalo turné po Česku a Slovensku. Ich prvý singel ‘Renaissance' si rýchlo získal priazeň médií, video bolo vysielané v rotácií na MTV Czech a singel tri týždne kraľoval rebríčku na Rádiu FM. Aj tento úspech sa pravdepodobne pričinil o nomináciu na 'Cenu pre najlepšieho nováčika' na Radio_Head Awards 2012. Počas krátkej histórie si zahrali na významných medzinárodných festivaloch ako Electronic Beats, Open'er Festival, Pohoda Festival, Grape a na showcase festivaloch Europavox vo Francúzsku a Waves Bratislava. V apríli 2014 nahrávali svoj debutový album ‘Colourful Noise' v prestížnych Red Bull Studios v Kodani, ktorý vyšiel 6. decembra 2014.

www.purist.sk

Guest / Support:

Half White Half Blue (SK)
Mladá bratislavská kapela Half White Half Blue, ktorú vystihuje zvuk prelomu 80tych a 90tych rokov sa posledný krát predstaví so starým koncertným setom, pred vydaním ich debutového albumu. Možete sa tešit na energické gitarovo-synťákové songy z ich úspešného minuloročného EPčka, ale určite zaznejú aj nejaké novinky z chystaného albumu.
Organizátor nie je uvedený
Ste organizátorom, alebo poznáte organizátora?

Fotografie

fotogalérie
DISKUSIA / KOMENTÁRE
zatiaľ prázdna